Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hihetek neki?

Figyelt kérdés
Két hónapja ismertem meg a neten egy srácot. Minden nap skype-olunk, és van hogy órákig elbeszélgetünk. Elég hamar kijelentette, hogy szeret és szeretne meglátogatni, mivel még nem találkoztunk. Nehéz megbízni benne, mert az időeltolódás miatt nem beszélünk, amikor ott éjszaka van, eljárkál bulizni. Nem lehet semmit látni a facebook profilján. Mit gondoltok? (pasik véleményére vagyok a leginkább kíváncsi)
2011. máj. 2. 14:31
 1/8 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Figyelj rá, hogy ne verjenek át, légy óvatos. Ha találkozol vele, tudjon róla valaki, hogy hol vagy. Jah és próbálj utána nézni a csávónak. Képet láttál róla?
2011. máj. 2. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én nagyon fenntartásokkal fogadnám a közeledését. Semmi biztosat nem tudsz róla. Írni, mondani mindent lehet.


23/F

2011. máj. 2. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
23 vagyok, videofonálni szoktunk és tudnak róla a szüleim is. Ha találkozunk, akkor ő fog idejönni. Tényleg mondhat bármit, nem tudom leellenőrizni. Viszont ha annyi időt szán rám, csak őszinte valamilyen szinten. Végülis miért szórakozna?
2011. máj. 2. 14:56
 4/8 anonim ***** válasza:

hidd el saját tapasztalatból mondom neked hogy még bármi kiderülhet rola! sőt! szóval jobb ha fel készülsz


22.l

2011. máj. 5. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
ugyan így jártam csak nekem tovább tartott és azt hittem mindent tudok a végén kiderült hogy semmi nem volt igaz az életével kapcs.
2011. máj. 5. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem kell rögtön megijedni... ne számíts egyből a rosszra:) Állj pozitívan a dologhoz. Viszont azt én is mondom, hogy legyen egy B-terved, ami jobb ha van és nem kell, mintha nincs, mikor kéne.

A legjobbakat a talihoz:)

2011. máj. 6. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Hat ha a kedvedert idoeltolodasnyi tavolsagbol kepes idejonni, akkor valoszinuleg erdekled, es nem csak arra kellesz (szamolj utana mennyivel lenne olcsobb egy menet hivatasossal...)

Mi itt a gond? O idejon, lakik vmi szallodaban, te meg talalkozol vele, lesz egy randi.

Azt tedd szamara egyertelmuve, hogy te nem igersz semmit egy randin kivul, ne erezze ugy hogy azert mert idejon, cserebe valami neki mar "jar".


Voltam amugy ilyen helyzetben, csak en voltam az aki meglatogatta a leanyzot kulfoldon, akkor jol indult, es komolyra is fordult a dolog, utana a vege mar nem volt szep, de nem az en hibambol.

2011. máj. 6. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

szerintem tuti, hogy több vasat tart a tűzben

miért is lennél te az egyetlen akivel így foglalkozik?

2011. máj. 6. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!