Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hihetek en ennek a fiunak?

Figyelt kérdés
Ket honapja ismerkedtünk meg, azota rendszeresen talalkozunk. Az egesz dolog nem tartosnak indult, csak egy ejszakanak es kesz, aztan ujabb randik lettek belöle. Hivott mar ö is engem sokszor, en is öt, de mindig ö mondta meg mikor, es hol talalkozzunk. A lenyeg, hogy nagyon furan viselkedik a srac. Olyan dogokat mond nekem, amikböl egyertelmüen arra következtethetek, hogy komoly dolgokat kepzel el köztünk. Kicsimnek, kedvesemnek szolit, ha együtt vagyunk nem akar elengedni. Szeret velem csak ugy megnezni egy filmet, összebujni, ugy hogy nem szexelünk, csak együtt vagyunk. A multkor csak ugy bevagta, talan lehetnenk egy par. Ez rendben is lenne, csakhogy azota egyszerüen nem tudom öt hova tenni, mert folyton megigeri, hogy hiv, aztan megse. Amikor talalkozunk, akkor ugy tesz mintha mi se törtent volna, ugyanugy nyomatja a nagy szerelmes dumat. Tegnap talalkoztunk, alig akart elengedni. Mondta, hogy ma felhiv, de külön kivancsi leszek, mert tutira nem fog. De nekem meg mar elegem van ebböl, en fel nem hivom az biztos. Mi ez nala? Csak szorakozik velem?
2011. márc. 17. 15:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Amíg nem mondasz neki egy "én is"-t minimum, ezt fogja csinálni.. Nem adsz nei elég pozitív visszajelzést?
2011. márc. 17. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
És mi akadályoz meg benne, hogy ezt neki is elmondd? Nyilván egyszerűbb vadidegen emberek véleményét kérni, akik nem ismernek titeket, de értelme nincs sok.
2011. márc. 17. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Beszeltünk mar erröl, pont ez a gondom. En is mutatom, mondom neki, hogy fontos nekem, ( talan nem ennyira nyiltan mint ö mert zarkozottab vagyok ) erzi, es tudja a dolgot. Elvileg minden rendben van. Megsem hiv fel amikor mondja, megis nekem kell öt keresnem, es aztan kezdödik minden elölröl. Addig nem tudok benne annyira bizni, hogy jobban megnyiljak, amig azt erzem nem öszinte.
2011. márc. 17. 16:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!