Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiakadjak, vagy nem kell, mivel elmondta? Hihetek neki vajon?

Figyelt kérdés

barátommal minap beszélgettünk a közösségi illetve társkereső oldalakról.

És kérdeztem van-e olyan amiről tu8dnom kéne, nehogy utólag rájöjjek és balhé legyen.

Mondta hogy "Igen régen regisztráltam egy társkeresőre a mai napig le akarom magam töröltetni... de nincs rólam kép... és azért lépek be hogy töröljenek."

megtaláltam, tényleg fent van egy tájkép van kint róla, 15.én lépett be utoljára... de régi adatok vannak megadva róla, pl. város ahol lakik nincs, csak alap adatok, a szeme színe, magassága, meg ilyenek.


2011. jún. 18. 16:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
89%
dehogy is vagy ha be akarod magad égetni nála akkor rajta !
2011. jún. 18. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát ebben semmi nincs, régen regisztrált aztán nem törölték még le. Mondjuk nem tudom hogy működik, mármint hogy belép és két kattintással törli magát, vagy kérni kell a moderátorokat.Mert első esetben megtehette volna már, másodikban meg nem tehet róla.
2011. jún. 18. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 napietus ***** válasza:
89%
min akarsz kiakadni? ne égesd már szénné magad...
2011. jún. 18. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

néhány hónapja regisztrált... totál kiakadtam akkor már jártunk

aztmondja higgyem el h nem használja és megujitották a regijét...

2011. jún. 18. 16:33
 5/12 beetlejuice ***** válasza:
68%
Hát ha tényleg törli magát, akkor nincs gond, de mondjuk ez elég furán hangzik, hogy azért lép be, hogy töröljék? És akkor ez miért nem történt még meg? Ennyire közel sem bonyolult ezt megoldani, csak akarta kérdése az egész, ha továbbra se törli magát, akkor már kezdhetsz gyanakodni.
2011. jún. 18. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

azt mondta kéri a törlést és mindig azt irják h technikai okok miatt a törlés nem ment végbe... meg hogy a rendszer terhelt.

DE HA HAZUDNA MIÉRT MONDTA VOLNA EL?? SOSE JÖTTEM VOLNA RÁ HOGY FENTVAN

2011. jún. 18. 16:47
 7/12 A kérdező kommentje:

azt mondja szeret és igenis bízzak benne, ha megcsalna nem mondta volna el.

szakítottam vele...de úgy szeretem... miért nem hagy békén miért irja hogy szeret és akkorsem hazudik?:(

MIT TEGYEK? FÁJ

2011. jún. 18. 16:54
 8/12 napietus ***** válasza:
fájjon is, elég hülye voltál.
2011. jún. 18. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

miben voltam hülye?

elhiteti velem hogy szeret... és közbe ilyen kamukat ad be hogy törölni akarja magát... MIBEN VOLTAM HIBÁS?

2011. jún. 18. 17:00
 10/12 anonim ***** válasza:

mit hisztizel? már bocsánat, hogy ezt írom. ha akar úgyis megcsal. ha meg azt mondta, hogy letörli magát, akkor üljél le vele a gép elé, oszt hajrá. de csak nyugodtan. kérd meg szépen. ha nem akarja akkor nem elég elkötelezett irányodba.

22/F

2011. jún. 18. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!