Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elmondta egy lány az osztálybó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondta egy lány az osztályból, hogy bejövök neki, nekem is tetszik, de hogyan tovább? nem akarok újra pofára esni!

Figyelt kérdés
16 évesek vagyunk, egyszer szemeztünk is.
2011. ápr. 22. 15:05
 1/3 anonim ***** válasza:

Ülj mellé a menzán, és beszélgess vele, tegyél fel kérdéseket, beszélgess vele tanárokról, pletykáljatok vagy mittudomén.


Ha aztmondja, h, "legyünkinkábbcsakbarátok", akkor meg felejtsd el.

2011. ápr. 22. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Menza vagy ilyesmi kivan zárva egyik órán sem tudunk egymás mellé ülni, még szünetbe se, mert mindig vagy a barátnőjével van vagy körülrajongják a srácok.
2011. ápr. 22. 15:17
 3/3 anonim válasza:

Crimson door válasza:


Szia. Szerintem várd meg suli után, vagy pedig vedd fel msnre és ott dumáljatok. Tudom, h teljesen más,mint élőben de lehet h éppen ezért fog megnyílni. Nálam is vmi hasonló helyzet van, csak én jóban is vagyok a fiúval, és már többször is dumáltunk h mi lenne ha... de sajna eléggé kapcsolatellenes:S

Sok sikert nektek!

2011. ápr. 22. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!