Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hihetek neki?

Figyelt kérdés
Nemrégóta járok a barátommal.Most elmegy egy többnapos buliba ottalvós ilyesmi.nagyonsok lány lesz ráadásul volt bnője is ottlesz.félek hogy megfog csalni.kell tartanom tőle?
2010. jún. 26. 12:53
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Ha úgy érzed, hogy nem bízol benne, akkor igen, kell tartanod tőle.
2010. jún. 26. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
A kérdés nem jó szerintem..."Kell tartanom tőle?"-nyilván már most tartasz,ha feltetted a kérdést.És nem tudom,hogy,ha nincs ennyi bizalom,akkor,hogy lehettek együtt!?Vagy adott bármilyen jelet arra,hogy most húú,de meg fog csalni?
2010. jún. 26. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Nem tudom.Ez csak tőle függ.
2010. jún. 26. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Bízok is benne meg nemis.met tudom hogy szeret csak nem tudom hogy eléggé ahhoz hogy nemet tudjon mondanii:D
2010. jún. 26. 12:58
 5/17 anonim ***** válasza:

FELVÁZOLOM:imádtéged a srác és nem akar megcsalni

mire te el is hiszed ezt,de mikor esteledig a barátai kínálgatják egy kis sörrel,na még egy kicsit na még egy kicsit becsiccsent,berúg,aztán holtrészeg lesz végül vagy elkapja szintén egy holtrészeg csajszi aki azt se tudja mivan,de azértcsinálja,a barátod meg fekszik alatta tehetetlenül...és reggel pucéran ébred egy bokorban...

-őszintén??!!!!ÉN EL SE ENGEDNÉM A SRÁCOT!!!!JA!!ÉS A DROGOSOKRÓL NEM IS BESZÉLTEM AKIK CSAK ÚGY JÁRKÁLNAK A TÖMEGBEN ÉS IDE ODA SZURKÁLGATNAK!!!!!!

2010. jún. 26. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Ez nem attól függ hogy bizalom vagy nem. Ha buli akkor minden... Ne hidd hogy ha adódik egy alkalom akkor nem fogja megtenni.A fiúk olyanok hogy ha egy lány nyomul és a fiúnak is bejön mint egy éjszakás dolog akkor kap az alkalmon hidd el! Na persze TISZTELET A KIVÉTELNEK és én nagyon remélem hogy a te barátod a kivételek között van,mert ha a hormonok beindulnak ott nincs kegyelem, akkor csak később jön rá hogy hoppá mit is csinált(megcsalta a barátnőjét) Ha gondolod kérdezd meg tőle hogy mehetsz-e te is régen voltál buliba és már elmennél valahova vele , stb.
2010. jún. 26. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Jaj,na ne már,ha buli és alkohol,akkor a srác mindenképpen megcsalja a barátnőjét!?Ez azért nem így működik.

Ergo,amikor a barátom elmegy haverjaival bulizni,Balcsira stb,akkor minden egyes alkalommal megcsal engem?:OUgyanmár!

Hülyeség!

2010. jún. 26. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

"met tudom hogy szeret csak nem tudom hogy eléggé ahhoz hogy nemet tudjon mondanii:D"


Ha nem tud nemet mondani, akkor nem szeret. Viszont ha ennyire nem bízol benne, akkor te sem őt.

2010. jún. 26. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Ez egy házibuli lesz szval drogosok nem lesznek.őt piával nem kell kínálni elveszi magától és én ettől tartok hogy nem lesz beszámítható és majd vki ezt kihasználja.tegnap együttvoltunk voltak haverok és részeg volt csak velem foglalkozott de ha én nem leszek ott sztem keres vkit akivel majd foglalkozik.én nagyon szeretnék benne bízni direkt mondtam menjen semmi gond de annyirarossz lesz ha azzaljön majd hogy elkell mondanom vmit..nem leszel mérges?..:S erősködött hogy (pedig én nemmondtam neki hogy félek hogy megcsal)nem kell neki másik lány és nem csinál semmi rosszat.nem tudom hiszem is meg nemis..:(
2010. jún. 26. 13:12
 10/17 anonim ***** válasza:
Én is elengedtem a barátom bulizni... ivott... ott volt a volt bnöje.... és a vége? MEGCSALÁS!!!! És én is ugy tudtam h szeret...:S
2010. jún. 26. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!