Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Unalmas lenne viták nélkül az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Unalmas lenne viták nélkül az élet?

Figyelt kérdés
Ismerösöm azt mondja, kellenek a viták, mert unalmas lenne nélkülük a kapcsolat. Persze ezt pont Ő mondja, akinek akkora szája van... Szóval mindig ővé az utolsó szó. Szerintetek jó mindig össze veszni?
2010. jún. 25. 15:38
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Az rég rossz, ha a vitatkozástól lesz érdekes egy kapcsolat, mert amúgy unalmas lenne... Másrészt meg éretlenséget is mutat, mert nem vagytok képesek rájönni a viták és félreértések okaira, hanem inkább mindig ugyanolyan agyatlanul összekaptok. Nekem volt egy ilyen kapcsolatom, és hát marhára nem hiányzott, meg tönkre is cseszte a kapcsolatot.

Egy kapcsolat ne az idióta összetűzésektől legyen már izgalmas, hanem a játékosságtól, szellemi, szexuális élményektől, érdekes programoktól stb....

2010. szept. 16. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Én éltem olyan kapcsolatban is, ahol sosem veszekedtünk, olyanban is, ahol viszont elég sokat. Most úgy érzem az ideális állapot van. Néha összekapunk, mint a kutyák, pár mp. kitörés, utána fél óra puffogás és nevetéssel békülés.

Egyébként, bár nő vagyok, nem szeretek provokálni csak azért, hogy vita legyen belőle, de ha úgy alakul, akkor mehet. De azért minden nap vitázni az gáz lenne.

2010. szept. 16. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Kell a vita,és csak okos emberel lehet vitatkozni,ha az egyik fél buta akkor az már veszekedés.
2010. szept. 16. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Elöttem szóló végre értelmese tudta megfogalmazni az egész lényegét. Csak az a kér hogy elöttem voltál :D
2010. szept. 16. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Viták nélkül valóban, de ne keverjük a veszekedéssel.

Az más. Én anélkül tökéletesen meg vagyok, köszönöm szépen.

2012. febr. 6. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!