Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Unalmas lenne viták nélkül az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Unalmas lenne viták nélkül az élet?

Figyelt kérdés
Ismerösöm azt mondja, kellenek a viták, mert unalmas lenne nélkülük a kapcsolat. Persze ezt pont Ő mondja, akinek akkora szája van... Szóval mindig ővé az utolsó szó. Szerintetek jó mindig össze veszni?
2010. jún. 25. 15:38
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
A nők szeretnek. Ez tény. Ha nem vagy hajlandó néha vitázni, akkor ellaposodnak az érzései, rádun azt otthagy. :) Ha nem is szeretne a férfiember mindig (én legalábbis), néha kötelességszerűen érdemes.
2010. jún. 25. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
nem
2010. jún. 25. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Néha lehet, de nem mindig, minden nap.

Nálunk már kezdi tönkretenni a kapcsolatot a sok vita.

2010. jún. 25. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
mi soha nem vitázunk/vitáztunk
2010. jún. 25. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Szerintem nem jó ha mindig össze veszünk. de nekem az is furcsa lenne ha pl soha nem "veszekednék" a bnőmmel mert az olyan tökéletes világ lenni ami szerintem a Földön nincs.


15_F

2010. jún. 25. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Dehogy kellenek a viták . Boldog harmónikus kapcsolatban kell élni :P

És én jobban élvezem a vita nélküli kapcsolatot mint azt ha vannak benne összeszólalkozások .

Nomeg ha már csak egy jó vitál tudjátok feldobni az unalmas kis életeteket az már rég rossz . Legyetek kreatívak , találékonyak és szeressétek egymást :)

PEACE !

Igazi kis hippi duma :P

2010. szept. 16. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
mi sokat vitáztunk mikor nem laktunk együtt... általában a szüleink készítettek ki, tudtuk mi hergelt fel minket, ilyen alapon nem volt értelme veszekedni, bármin is. Amióta együtt lakunk a viták elenyészőek, igazából fel sem tűnik, ha arra kerül sor. Amit vitát ergo veszekedést szül, az a munkából, suliból, szülőktől (haza hozott) szerzett negatívumok, amik sajnos azon az emberen csattan akivel éli mindennapjait.
2010. szept. 16. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Fél éve vagyok együtt a barátommal, én 20 vagyok, ő 18. Az első 3 hónapban egy rossz szavunk sem volt egymáshoz, a következő 2 hónapot szinte nap mint nap végig veszekedtük. (Hozzáteszem: az ő hibája, mert olyan dolgokat mondott, csinált, amit én a kapcsolatunk elején leszögeztem, hogy annál jobban semmi nem tud felidegesíteni, de jobban nem szeretnék belefolyni.) Kb. 1 hónapja, vagy pár hete volt egy elbeszélgetésünk, mikor mindketten kifakadtunk, sírt még ő is fiú létére (szerintem nem szégyen, örültem, hogy mer előttem sírni), és akkor megállapodtunk, hogy nem lesz több ilyen. Azóta minden oké, nem veszekszünk, nem csinálja azt, amit előtte, amin én mindig felhúztam magam és vitáztam.

Szóval én azt mondom, hogyha van rá ok, akkor nem kell magunkba fojtani, de ha nincs, kis piti dolgokon nem szabad, mert könnyen a kapcsolat rovására mehet.

2010. szept. 16. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Nekem egyáltalán nem hiányzik a vita. Olyan kapcsolatban vagy lassan egy éve, hogy szinte egy rossz szavunk nem volt a másikhoz, nagyon harmonikus ez a kapcsolat. Ha valakinek valamilyen problémája van megbeszéljük, és igyekszünk abba az irányba változni. Volt nekem nagyon viharos kapcsolatom is, ahol minden nap vitáztunk nekem az egy cseppet sem hiányzik. Egyáltalán nem unalmas az hogy ilyen jól megvagyunk, az szerintem rég rossz ha egy kapcsolatot csak vitával lehet érdekesebbé tenni.
2010. szept. 16. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Nem! Ennek hiányától nem hiszem, hogy ellaposodna egy jó kapcsolat.
2010. szept. 16. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!