Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogalmam sincsen hogyan döntsek. Szerintetek? (lent)

Figyelt kérdés

hmmm...nem is tudom hogyan kezdjem..:/

Minden ugy kezdődött hogy beleszerettem egy fiuba, aki az osztálytársam.A fiú valahogy relytélyes módon megtudta az msn címem és írt.(rohadt fura mert ő nem tudta hogy én pont bele vagyok szerelmes..)Egy csomot beszélgettünk meg minden és azt mondta hogy nagyon tetszem neki...Ugye én a fellegekbe vagyok ilyenkor...=D

Már ez több mint 3 hónapja így megy teljesen megnyílt elöttem egy csomó dolgot már tudok róla..köztük azt is hogy kit szeret, aki természetesen nem én vagyok..

A bökkenő az hogy én viszont szeretem..Amikor elmondtam neki erre azt mondta hogy ő is szeret engem barátként..Oké túléltem...:( De ez igy nem jó mert még mindig rengeteget beszél velem és multkor meg megkérdezte az egyik haverját hogy szerinte összeillünk e...Szóval ez gááz.De ugye a lány akit szeret nem szereti őt:S Csak egy esti gondolkodásomban az jutott eszembe hogy mivan akkor ha én csak egy kellék vagyok arra hogy a szerelmét féltékennyé tegye így...Az egész helyzet bonyolult.teljes kavalkád pls segítsetek...KÖszi...

17/L


2010. jún. 25. 11:20
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Attól félek igazából hogy eldob, hogy nem kellek neki8-)

Csak olyan szörnyű már mer szeetem=D aztán nemis gondolkodom ha vele vagyok, és mikor a szemembe néz akkor látom benne hogy ő is ugyanezt érzi és néha még szóvá is teszi.Tegnap meg punktumm megkérdeztem hogy mivan a másik csajjal és aztmondta hogy nem érdekli. szóval ááá egyenlőre úszom az örömben..xP

2010. jún. 27. 11:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!