Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogalmam sincsen hogyan döntsek. Szerintetek? (lent)

Figyelt kérdés

hmmm...nem is tudom hogyan kezdjem..:/

Minden ugy kezdődött hogy beleszerettem egy fiuba, aki az osztálytársam.A fiú valahogy relytélyes módon megtudta az msn címem és írt.(rohadt fura mert ő nem tudta hogy én pont bele vagyok szerelmes..)Egy csomot beszélgettünk meg minden és azt mondta hogy nagyon tetszem neki...Ugye én a fellegekbe vagyok ilyenkor...=D

Már ez több mint 3 hónapja így megy teljesen megnyílt elöttem egy csomó dolgot már tudok róla..köztük azt is hogy kit szeret, aki természetesen nem én vagyok..

A bökkenő az hogy én viszont szeretem..Amikor elmondtam neki erre azt mondta hogy ő is szeret engem barátként..Oké túléltem...:( De ez igy nem jó mert még mindig rengeteget beszél velem és multkor meg megkérdezte az egyik haverját hogy szerinte összeillünk e...Szóval ez gááz.De ugye a lány akit szeret nem szereti őt:S Csak egy esti gondolkodásomban az jutott eszembe hogy mivan akkor ha én csak egy kellék vagyok arra hogy a szerelmét féltékennyé tegye így...Az egész helyzet bonyolult.teljes kavalkád pls segítsetek...KÖszi...

17/L


2010. jún. 25. 11:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

huh ez tényleg nem egyszerű sőt rossz figyelj találkozzatok és közeledj felé óvatosan simogasd a hátát amikor beszéltek aztán az arcát a kézfejeddel akkor már tuti érezni fogja, hogy mit akarsz ha elhúzza magát vagy beszól akkor ennyi nem szabad erőlködni mert csak te jársz rosszul, ha meg nem húzza el magát akkor csókold meg és akkor minden happy :)

Remélem tudtam segíteni! 20/F

2010. jún. 25. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Hát nem is tudom nekem ez egy kicsit zavaros. Szerintem ha azt mondta hogy csak barátként szeret akkor én nem eröltetém a dolgot. Az is lehet hogy ő is össze van zavarodva. Ha azt mondta tetszel neki akkor ha akar majd úgyis közeledik hozzád. Csak türelem és minden kiderül majd a végén. Ha pedig nem jön össze ne szomorkodj hidd el majd lesz sokkal jobb is.
2010. jún. 25. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat...

Hozzáérni...*_* már próbálkoztam vele, mikor eggyütt vagyunk akkor hozzáérek a kezéhez meg ilyesmi, és multkor megkérdeztem tőle hogy nem baj e ha hozzá érek aztmondta hogy egyáltalán nem...Csak az a gond mert mikor vele vagyok elég nehéz visszafogni magam túlságosan is akarom őt..de mégis nagyon félek hogy visszautasít.Csak az kavar fel mindig hogy dícsérni is szokott..pl.: Nagyon csinos voltál a tanévzárón.. meg ilyenek.és épp akkor már kezdek reménykedni hogy csak a látszat és mégis akar tőlem valamit akkor mindig jön valami...ez egy agyrém..

2010. jún. 25. 12:09
 4/11 anonim ***** válasza:
Hát én azt modom neked hogy a legegyszerűbb az lenne ha odaállnál elé és elmondanád neki hogy hát figyelj ez meg ez van és hogy érez-e irántad valamit. Ha nem akkor szerintem hagyd mert előbb-utóbb bele fogsz hülyülni ebbe az egészbe.
2010. jún. 25. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

haha szerintem már belehülyültem:D

de inkább csak az a baj hogy túl félős vagyok mer ha meg odaállok és elmondom neki...mivan akkor ha elküld melegebbre?? És még a barátságát is elvesztem.. akkor meg buktam az egészet:S

2010. jún. 25. 12:27
 6/11 anonim ***** válasza:
Az 1. vagyok figyelj előbb utóbb úgy is ki kell, hogy fejezd magad ne félj a kudarctól nem fog elküldeni melegebre, max azt mondja hogy csak barátok, viszont akkor hagyd tényleg mert akkor nem tudsz továbblépni hogyha maradtok barátként. Amit meg irtam hogy érj hozzá az tényleg bejön hidd el és többet mond minden szónál ne a kezét fogdosd hanem simizd a hátát aztán az arcát a kézfejeddel nézz a szemébe vágyakozóan aztán közelíts felé óvatosan mintha nem is direkt mennél oda csak úgy arra lógatod a fejed aztán meg ha nem húzza el magát csókold meg :) és ne kérdezd hogy tetszik-e neki úgy is elmondja hogyha nem tetszik.
2010. jún. 25. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Csak annyira nehéz.. Mert azt mondta hogyha nem lennénk barátok sem akkor nagyon fájna neki és hogy nagyon hiányoznák. Nem hiszem hogy tudnám hagyni őt. És gond még az is hoy totál képtelenség hozzá érni ígyis durva hogy eddig eljutottam magammal de nagyon köszönöm amiket irtatok talán segít.. Ha meg enm akkor ajánlhattok valami jó pchihologus-t: =D de még azért irjatok….
2010. jún. 26. 18:13
 8/11 A kérdező kommentje:
De az nagyon durva hogyha elmondom neki hogy szeretem mármint úgy igazán szerelemből és azt mondom neki, ha jár velem akkor vele maradok vagy valami ami miatt muszály döntenie?:P Ez hogy van a fiuknál?
2010. jún. 26. 18:15
 9/11 anonim ***** válasza:

ez tényleg agyrém. ennyit agyalni,szenvedni.. látszik h még nagyon fiatal vagy :)

na, szóval: hagyd a fenébe. mond meg neki h bocs,de nem érsz arra rá h a lelki szemetesládája legyél. ott a csaj akibe belezúgott,téged hagyjon békén. legyél hűvös vele,mond meg neki h elfoglalt vay. kész.


nem éri meg hidd el!! nem kellesz neki sajnálom..

2010. jún. 27. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

A mi időnkbe attól paráztunk, hogy ha bevalljunk a szerelmet, akkor a srác szétkürtöli a suliban és égünk.

Te nem irsz ilyesmiről, akkor meg mitől félsz?

Semmi rossz nincs abban ,ha elmondod, az érzéseidet.

Ha nem kőkorszaki bunkó, akkor fogja érteni. Ő is emberből van.

2010. jún. 27. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!