Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most leszünk fél évesek és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most leszünk fél évesek és fogalmam sincsen, hogy mit vegyek neki. Nem nagyon értek a vásárláshoz fiúknak. Mit vegyek a fiúmnak?

Figyelt kérdés
2008. szept. 8. 19:42
 1/2 anonim ***** válasza:

Bár mi nem vettünk egymásnak semmitsem, próbálok néhány tippet adni azok közül,amiket én adtam a barátomnak szülinapra, karácsonyra, névnapra... Parfüm,gravírozott toll,exkluzív csokoládé, egy közös fotó bekeretezve.

Vagy: vacsorát főzöl kettőtöknek, egy romantikus fürdés, elmehettek színházba, sétálhattok is. Ami még nagyon klassz ötlet,hogy elmentek valahova hétvégére, egy szállodába, vagy hát attól függ mennyi a keret, egy kis panzióba.

Lehet még persze,hogy ilyen üvegbe gravíroztatsz,meg párna meg ilyesmi,de nekem erről az a véleményem,hogy ez olyan tömegajánék lett.

Persze,ez csak az én véleményem.

Remélem azért tudtam segíteni.

2008. szept. 8. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Attól függ, mit szeret, ezt Te tudod, te ismered. Ha szeret olvasni, vagy különösen érdekli egy téma, akkor ahhoz kapcsolódó könyvet, amibe esetleg írsz valami szép mottót. Ha szereti az eredeti cd-ket, dvd-ket, akkor azt. Ha szeret koncertekre járni, koncertjeggyel is meglepheted, persze magadnak is végy egyet! Vagy esetleg kisebb ruhadarabot, kiegészítőt vehetsz neki, amiről úgy gondolod, megy a stílusához, és tetszeni fog neki.
2008. szept. 8. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!