Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tegnap 14hós kisfiam kiesett...

Tegnap 14hós kisfiam kiesett a kiságyból. Fogalmam sincsen hogyan tudott hiszen a legaljára van rakva. Valószínűleg fejre esett mert a homloka tetején van egy kis pukli. Lehet valami baja?

Figyelt kérdés
Én pont a konyhában vacsit csináltam.Nem tudom hogyan eshetett ki.Tegnap éjjel jól aludt és az esés után sem sírt vészesen egy olyan pár pillanatig csak.
2009. nov. 5. 09:12
 1/3 anonim ***** válasza:

ha nem hány és nem zavarodott a végtagjait rendesen mozgatja,a viselkedése nem változott meg akkor nincs baj.


14 hós gyerek már nagy. Ez az a kor amikor megtanul kimászni a járókából, pláne ha már tud stabilan állni. Csinál egy nagy spárgát, boka fent van a levegőben a korláton és csak felhúzza magát aztán zuttyan, mivel lemászni méég nem tud. Ha látod hogy tenné ki magát lábbal az ágyból szólj rá, hogy nem szabad veszélyes. És megtanulja.

2009. nov. 5. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem hál istennek semmi tünete nincsen jól van.A kiságyat nem is igen használja ugyhogy nagyon megijedtem mikor koppant.Köszi a választ.
2009. nov. 5. 09:18
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem az ágyról esett le fejre,szintén pukli...Én szaladtam az orvoshoz vele,és azt mondta figyeljem 3 napig..Sírása nem változott-e.Hányás.
2009. nov. 5. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!