Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg vissza kéne fognom magam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg vissza kéne fognom magam?

Figyelt kérdés
A lényeg hogy a párom sokat dolgozik, keveset pihen elég fáradt szegény.Én viszont elég sűrűn vágyom a szexre és ha visszautasít akkor kivagyok bukva és egy csöppetsem tudok megértő lenni, szinte bedurcizok.És rögtön olyanokat mondok neki hogy biztos nem kvánsz, nem tetszem már stb. Pedíg tudom hogy nem így van.A kérdés lényege hogy milyen arany középutat tudtok javasolni ?:D
2010. jún. 25. 01:44
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Mi is így vagyunk. :) Nem mi tehetünk róla hogy anyagtakarékos kilopós vállalkozók élére állított téglából rakták a papírfalakat, amin még a szomszéd horkolása is áthallik!


Amúgy meg ez is hozzátartozik a közösségi élethez mint pl a kiabálás vagy a vasárnapi ebédfőzés illata a játszótéren! :)

2010. jún. 30. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat :)

Azthiszem megtudtunk eggyezni :)

2010. júl. 1. 02:06
 23/23 anonim ***** válasza:
Most láttam egy műsort a Nat Geo-n hogy a párkapcsolatért felelős hormon, vagy enzim a szexuális együttlétek alkalmával termelődik így a jó kapcsolathoz azt mindig jó szinten kell tartani! :)
2010. júl. 3. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!