Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg vissza kéne fognom magam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg vissza kéne fognom magam?

Figyelt kérdés
A lényeg hogy a párom sokat dolgozik, keveset pihen elég fáradt szegény.Én viszont elég sűrűn vágyom a szexre és ha visszautasít akkor kivagyok bukva és egy csöppetsem tudok megértő lenni, szinte bedurcizok.És rögtön olyanokat mondok neki hogy biztos nem kvánsz, nem tetszem már stb. Pedíg tudom hogy nem így van.A kérdés lényege hogy milyen arany középutat tudtok javasolni ?:D
2010. jún. 25. 01:44
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
honann tudod h nem szeretem?:D
2010. jún. 25. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
Ne csak mond hogy sexelni akarsz ha nem érd el hogy csináljátok,lepd meg minden este valami újdonsággal amitől totál be indul .És úgy nem tud ellen állni .:)
2010. jún. 25. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
Szerintem ébreszd azzal reggel a szokottnál fél órával korábban, hogy felszopod a faszát. Kevés kellemesebb dolog van annál, mint hogy erre ébredsz. Én nagyon szeretek gy kelni, a párom pontosan tudja ezt. Ha reggel frissen is visszautasít, akkor hozzámentél egy homokoshoz.
2010. jún. 25. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:

Nincs semmi baj vele...nem homi és egyéb.És ha akarom bármikor meg is kiván.Nem ezzel van a baj.Csak snassz van hogy elutasít mert fáradt.

Valaki írta h gyerek után változik a nő meghízik stb.44 kg val kezdtem a terhességet most vagyok 50.Nem mardt rajtam sok, persze változtam de nem vészes és azt mondja így jobban tetszem neki.

2010. jún. 25. 13:49
 15/23 A kérdező kommentje:
Arra utaltam a kérdéssel hogy vissza kéne fogom magam, ez tönkreteheti a kapcsolatunkat?(ő szerinte nem vagyok figyelmes és megértő, túl sokat várok tőle néha)
2010. jún. 25. 13:51
 16/23 anonim ***** válasza:

A kapcsolatotokat a te kielégítetlenséged és a visszautasítás is aláássa, az ő panaszain kívül. Ha te nem hajtod, attól még te ugyanott fogsz tartani! A megoldáshoz mindkettőtöknek változtatnia kell.

Mindezek mellett viszont a legfőképp problémás fél a férjed, ugyanis a visszautasítás egy halálos méreg a kapcsolatotokra!!! Észre sem fogod venni, de be fog épülni a gondolkodásodba, és ez csak tovább fogja rontani a helyzetet! Olyankor is vissza fog téged fogni, amikor pedig nem kéne!


Ez a fáradtság dolog az ő döntése! Nem hinném hogy bányás a férjed, vagy repirányító hogy kikészüljön a nap végére! Ha meg a nap végén nem bírja akkor meg másszon rád nap közben!!!


Mindig az a baj nálunk is hogy az asszony a nap végére sorolta be a szexet, holott napközben sokkal jobb és teljesebb lehetőség lenne!

2010. jún. 28. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:
Napközben nem szeretem csinálni, mert nem egyedül lakunk és mások is hallják, ami zavar.Emellett a gyerek nem sokat alszik, 10-20 perc és felkel emiatt rendszerint félbeszakad az aktus.Ami nagyon rossz.
2010. jún. 29. 13:44
 18/23 anonim ***** válasza:

ma 13:44


A gyerket csak be tudjátok tenni egy csöndes zárt szobába. Egy órát csak el van nélküled is!

Amúgy meg a sikolyaidat kiengedheted egy kispárnába is.

Ne keresd a kifogásokat, csak a megoldásokat!

A párom is olyan. Mindig azt nézi hogy mit hogy nem lehet megcsinálni és nem azt hogy hogy lehet.


Hidd el nekem! Az esti tervszerű szex unalmassá és frusztrációvá válik egy idő után! Legyél spontán, és ne rendeld alá a vágyaidat minden másnak! Több tiszteletet kéne tanúsítanod a szexualitás iránt és akkor nem fog hétköznapi rutinná válni!!!!!!!

2010. jún. 29. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Mond meg neki, hogy "csinálj meg, mielőtt más csinál meg!" Érteni fogja a célzást :)
2010. jún. 30. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Kezdetben engem is zavart kicsit a szomszéd, de a párom annyira élvezi, hogy nem bírja ki halkan. Mit lehet csinálni, nehogy már a szomszéd miatt ne szexeljünk, amikor és úgy, ahogy csak jólesik?!? Ha a szomszédot zavarja, akkor majd szól. Nekem finoman szólt, hogy hangosak vagyunk. Mondtam, hogy bocsánat, majd legközelebb gyengédebben és lassabban lököm, hátha akkor kevésbé sikít. Azóta nem szólt. :)
2010. jún. 30. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!