Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg vissza kéne fognom magam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg vissza kéne fognom magam?

Figyelt kérdés
A lényeg hogy a párom sokat dolgozik, keveset pihen elég fáradt szegény.Én viszont elég sűrűn vágyom a szexre és ha visszautasít akkor kivagyok bukva és egy csöppetsem tudok megértő lenni, szinte bedurcizok.És rögtön olyanokat mondok neki hogy biztos nem kvánsz, nem tetszem már stb. Pedíg tudom hogy nem így van.A kérdés lényege hogy milyen arany középutat tudtok javasolni ?:D
2010. jún. 25. 01:44
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
Javaslat?
2010. jún. 25. 01:50
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Ne sértődj meg ezen. Néha vissza kell tudni fognod magad mert a munka megterhelő tud lenni. Finoman és kicsit lassabban kezdeményezz vagy előtte lazítsd el a párod egy masszírozással vagy egy közös fürdéssel. Ezek nagyon lazítóak tudnak lenni és ha végül nem is lesz szex a párodnak jól fog esni biztos. Ezekbe egyre több erotikát becsempészve izgasd fel és térj rá a lényegre. Mondok egy példát: a barátod (mert gondolom te vagy a lány) a hasán fekszik és épp a hátát masszírozod majd egy idő után fordítsd meg és vedd kezelésbe a férfiasságát. Ezeknek csak a fantázia szab határt.
2010. jún. 25. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
A lényeg hogy ne ugorj rá egyből és hogy ne legyél türelmetlen ha nem lesz egy ideig szeretkezés csak törődj vele egy kicsit majd egy alkalmas pillanatban térj rá a lényegre. Az is lehet hogy ezektől a párod fog majd kezdeményezni. Majd meglátjuk mi sül ki belőle.
2010. jún. 25. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

Nem szoktam ráugroni...kényeztetem puszilgatom és élvezi is mert feláll neki meg minden de mondja hogy ne haragudj most fáradt vagyok.Kicsit erőszakoskodom és így ennyi.

Aki írta h dugjak félre annak mondanám h ilyen válaszra nem vagyok kíváncsi,nem akarok sem félredugni, sem magammal szórakozni.Rá van szügségem.

2010. jún. 25. 02:00
 5/23 anonim ***** válasza:

Asszem csaj lehetsz!


Egészséges igényeid vannak! Ha a párod fáradt akkor tedd lehetővé, hogy otthon ne kelljen dolgoznia. Mindent csinálj meg helyette és mindent tegyél elébe. Így már jogosan várhatod el, hogy teljesítse férfiúi kötelezettségeit!


Szerintem egy férfi nem lehet eléggé fáradt ahhoz hogy szexeljen, csak kivételes estekben!


Lehet hogy valamit megúnt, és nem csigázza már úgy fel a dolog. Ez nem a szépségeden múlik, hanem a viselkedéseden! Ajánlom a szerepjátékokat!

2010. jún. 25. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

Megpróbáálok mindent megtenni helyette.De minenképp kell itthon is csinálnia dolgokat, ugyanis van egy gyerekünk.

Amúgy meg 2-3 naponta szretkezünk, csak van hogy minden nap vágyom rá.Ilyenkor okoz csak feszültséget ez a téma.

2010. jún. 25. 02:14
 7/23 A kérdező kommentje:

02:14.

Nem csak a p..csám növesztem.

Főzök,mosok,takarítok,bevásárolok gyereket nevelek és gondozok.szóval vannak napok mikor én is igen elfáradok...de emellett szügségem van kényeztetésre.

2010. jún. 25. 02:16
 8/23 anonim ***** válasza:

Heti kettőt átvállalok! :D


Szerintem jogosak az igényeid. Minden férfinak van van ilyen téren kötelezettsége, bár arról nem szól az írás hogy te mit dobsz be az asztal közepére. ;)

Egy gyerek után a nők kicsit meghíznak. ;) És lehet hogy nem is olyan vállalósak a szexben. ;) Lehet hogy már nem olyan izgalmasak mint anno. ;)


Legyél szexi és izgalmas! Változtass kicsit te is magadon, és fordíts fokozott figyelmet magadra!! Ez fontos!

2010. jún. 25. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
msot lehet h le fogtok szólni de sztem azért a mindennap az sok lenne.. 2-3naponta sztem bőven elég
2010. jún. 25. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

ma 02:37


Szerintem meg szeretned kéne a spenótot. :D


Kb ennyi! :)


Ugyanennyire mondhatja meg más az igényeidet. :D

2010. jún. 25. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!