Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vissza kellene fognom magam?

Figyelt kérdés

Fél éves a kapcsolat. Ha nem tudunk találkozni hét közben, barátomnak elég, ha csak minden 3. napon beszélünk átlagban, vagy olyan is van, hogy minden 4. napon. Ha többször keresném, mondja, hogy fáradt, és nincs különösebb mondanivalója. Ha a munka miatt fáradt, magától van, hogy nem keres 3-4 napig.


Őelőtte nekem nem volt más kapcsolatom. Túl tapadós vagyok, hogy többet szeretnék beszélgetni vele? Nem arra gondolok, hogy naponta többször, de azért nekem ha nem is minden nap, de minden másnap jól esne egy kis beszélgetés.


Ő azt mondja, nagyon fáradt a munka után, és ilyenkor még a barátaival sincs ereje beszélni. De ha ötre hazaér, akkor is fent van 11-ig, éjfélig, nem értem, abban az 5-6 órában miért nem akar 10-20 percet szánni rám is? Ha úgy dolgozik, hogy este 8-ra ér haza, szerintem akkor is szánhatna egy 15 percet rá, hogy beszéljen velem, főleg, ha másnap csak 11-re kell bemennie dolgozni.


Vagy tényleg van, hogy a munkahelyen nem történik semmi igazán, és ilyenkor nincsen semmi mesélni, beszélni való?


Mit gondoltok? (23 L)


2011. máj. 8. 11:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Mindenki más. Valakinek elég ha heti 2szer beszél a párjával, valakinek nem. De miért nem mondod neki, h te többet szeretnél vele kommunikálni?
2011. máj. 8. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem nem vagy túl tapadós!Ha az ember szerelmes alig várja,hogy lássa a másikat,hiába találkoztak tegnap.

A kapcsolat elején is ilyen volt a helyzet?

2011. máj. 8. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Sajnos igen, kezdettől. Én már beszéltem vele erről. Azt mondja, a munka minden energiáját kiveszi, és fáradtan nincs igazán kedve beszélgetni:(.
2011. máj. 8. 12:11
 4/6 A kérdező kommentje:

Annyira még nem is ismerjük egymást. Én kérdezegettem többször a családjáról, az otthonáról, a múltjáról, az egyetemi éveiről korábban. Ő engem sosem. Neki általában elég, ha 3-4 naponta beszélünk pár percet, ha épp nem találkozunk. Ha talizunk is, és mesélek neki valamit, van, hogy csak hümmög egyet.


Persze lehet, hogy ő sem az a beszédes fajta. Én sem vagyok az, de így, hogy még olyan sok mindent nem tudok róla, jól esik kérdeznem őt, megismerni még több oldalát. Szerintetek ez idővel változhat?

2011. máj. 8. 12:17
 5/6 anonim ***** válasza:
Nálunk így ment tönkre egy ennél sokkal hosszabb kapcsolat...Nálam többet így nem működne...23N.
2011. máj. 11. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A kommunikáció baromi fontos egy kapcsolatban,én össze se jönnék olyannal,aki nem érdeklődik felőlem napokig,és nem érdekli,hogy mi van velem.Persze,fáradság...Érdekes,ha én fáradt vagyok,attól még fel tudok hívni bárkit.Persze ez is személyfüggő,de ha ez nem változik,és ez téged ennyire zavar,lehet,hogy nem lesz jó vége ....S

Sőt,engem van,hogy olyan is hívogat kétnaponta vagy naponta,akivel nem is járok,csak talizgatok...

2011. máj. 11. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!