Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit tegyek?

Figyelt kérdés
Segítsetek légyszíves nagyon megköszönném. A barátommal szeretnék szakítani, akivel már több mint egy éve járok, viszont már nem szeretem. De ő még midnig nagyon szeret sőt, fanatikus, mindent megbocsájt még akkor is ha teljesen kiborul a dolgok miatt amiket teszek (sírt is már egyszer mikor azt modntam hogy elegem van a kapcsolatunkból). Nem szeretném megbántani, mert tisztelem, de nem tudok vele maradni kiborít a féltékenykedése és az hogy folyton vitatkozunk. Nem tudom hogy szakítsak vele hogy ne csináljon semmi hülyeséget és hogy ne őrüljön bele.
2010. jún. 24. 22:28
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Mindkét monoszacharid piranózgyűrűs alakban található benne. A galaktóz glikozidos hidroxilcsoportljához a glükóz kapcsolódik, de a glükóz rész glikozidos hidroxilcsoportja szabad. A glükóz laktolgyűrűje felnyílhat, ezért a laktóz redukáló diszacharid és mutarotál.
2010. jún. 24. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

növeszd meg a hónaljszőrödet!

ez nem vicc tényleg működik!

2010. jún. 24. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Köszi de a kérdésre várok válaszokat! :(
2010. jún. 24. 22:30
 4/20 A kérdező kommentje:

Nálam nem!

Őt az sem zavarná!

2010. jún. 24. 22:31
 5/20 anonim ***** válasza:
Ezt sajnos csak úgy lehet, hogy leültök, Te szépen elmondod neki, hogy már sajnos nem azt érzed iránta, mint korábban.
2010. jún. 24. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
De már megmodntam neki és azt mondja folyton hogy ő vele mi a baj meg hogy próbáljuk meg akkor másképp ...mindig kitalál valamit...nagyon szeret engem és ez már betegség :s
2010. jún. 24. 22:33
 7/20 anonim ***** válasza:
Ne is mond.Pont ebben a helyzetben voltam tavaj ilyenkor. Kb 3 honapig probaltam kidobni csak nem tudtam. Aztan valamivel nagyon felhuzott en meg mondtam neki,hogy jo ez eleg,legyen vege.Akkor elkezdett nekem zokogni.En meg mondtam hogy nem hat meg mostmar legyen vege. Miutan vege lett jottem ra milyen 1 buszke f*sz volt. Elobb-utobb meg kell tenni.Mond el neki oszinten,es ne hasson meg hogy sir.
2010. jún. 24. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
nem tudsz mást tenni , mint odamenni hozzá és mondani hogy ennyi volt, pá!. ha valami hülyeséget csinál az az ő baja, ha olyan gy*kér , vannak csajok rajtad kívül is , ezt felfoghatná.
2010. jún. 24. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

Az a baj hogy emghat :S mert ő mindig kedves volt velem meg tényleg szeret és ezért nem szeretném megbántani....

Az is eszembe jutott hogy esetleg megcsalom hogy ő szakítson velem, de az is nagyon rosszul esne neki ráadásul képes lenne megölni azt akivel megcsalom! és ez nem vicc :S

2010. jún. 24. 22:38
 10/20 anonim ***** válasza:
jó . most mást nem tudsz mit csinálni. 1x megkell tenned, minél hamarabb, miért jó neked az hogy szenvedsz? minél előbb tedd meg szerintem.
2010. jún. 24. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!