Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek ha a barátom nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha a barátom nem hisz nekem?

Figyelt kérdés
A barátom szakítani akar velem mert nem hiszi el h nem csaltam meg! Egyszerűen képtelen nekem hinni! Én mindennél jobban szeretem és nem csalnám meg! Már elterveztük a jövőnket is , és annyira fáj hogy nem hisz nekem! Semmi bizonyítéka nincs, de ő azt állítja , hogy megcsalom ! De ez nem igaz és mindig könyörgök neki h ne szakítsunk mert jobban szeretem mint az életemet! Ő bánt engem azzal, hogy nem hisz nekem de mégis könyörgök neki h ne haggyon el! Ha megcsaltam volna akkor miért könyörögnék ? Volt már valaki ilyen helyzetbe?? kérlek segítsetek mert nem bírom már, de elveszíteni sem akarom! 2 és fél éve vagyunk eggyüt! ő az életem!
2010. jún. 24. 20:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
csak ürügyet keres h kidobhasson.
2010. jún. 24. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

mond meg neki h ha nem hisz neked menjen a fenébe.

legyen benned tartás!!! sose bizonygass semmit sem!!! 1x mond el neki higgadtan,hűvösen,közönyösen: nézd.én szeretlek. ha te nem hiszel nekem,nincs keresnivalónk egymás mellett. és hagy ott. ha tényleg szeret,elgondolkodik. ha nem,nem kár érte. ne engedd h húzza a drága idődet. tapasztalatból beszélek!!!

2010. jún. 24. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Énis gondoltam már erre és mondtam is neki!! De azt mondta hogy nagyon szeret és el is hiszem mert érzem de képtelen hinni nekem!
2010. jún. 24. 20:42
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
ha annyira szeretne,bízna benned,hidd el.lehet h azért vádaskodik,mert neki van vaj a füle mögött.eszed ágában se legyen könyörögni!
2010. jún. 24. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ki akar dobni, csak nem talál rá más okot. Én lány vagyok, de az egyik voltbarátomat én iylen ürüggyel dobtam ki, mert már untam őt, és másik pasiba voltam belezúgva. Visszakönyörögte magát, én pedig szánalomból visszafogadtam háromszor is. De utána kidobtam, nem érdkelet mi lesz vele. Csak gondolkodj el rajta, hogy ez kell-e neked....
2010. jún. 24. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Egyet ertek azokkal akik azt mondjak hogy csak egy urugy hogy kidobhasson.
2010. jún. 24. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Ráadásul azt hiszi h a saját uncsimmal csalom!! semmi bizonyítéka csak annyi h szokott átjárni hozzánk! meg mikor senki nincs ithol akor is van h átjön! Akkor ez már az jelenti h én olyan vagyok h a saját uncsimmal csalom???
2010. jún. 24. 23:26
 8/11 anonim ***** válasza:
Igen, olyan vagy. Egyszerűbb lenne bevallani neki, nem?
2010. jún. 25. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
képzeld nem vagyok olyan!! Azért még én sem vagyok olyan hülye h a saját uncsimmal csaljam meg!! ha meg akarnám csalni keresnék mást!! de nem akarom!!mert szeretem
2010. jún. 25. 09:40
 10/11 anonim ***** válasza:

az ilyet csakazértis meg kell csalni. hadd legyen igaza :)


dobd ki a pxxxxba,keress olyat aki szeret mert ez nem szeret az tuti. törődj bele,hagyd el, ő örülni fog neki,te meg megtalálhatod a hozzád valót

2010. jún. 25. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!