Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom miért nem hitte el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom miért nem hitte el hogy még szűz voltam? (bővebben lent) nagyon bánt hogy nem hisz nekem.

Figyelt kérdés

kb 1-1,5 hónapja vagyunk együtt, nemrég megkérdezte h szűz vagyok-e..én őszintén válaszoltam neki hogy igen..,tegnap volt az első pettingünk…de aztán le is feküdtünk.azért feküdtem le vele ilyen hamar mert ilyet még egyik barátomnál sem éreztem., mert nagyon szeretem és ő is engem, de ő szex közben megkérdezt h nem-e akarok neki mondani vmit….én azt mondtam h nem…aztán a végén megkérdezte h tényleg szűz voltam-e mert neki még nem volt olyan szűz barátnője akinek ne vérzett vagy ne fájt volna….;( :S ezek szerint én „kivétel” voltam nála:˙(..és nekem úgy tűnt h nem hisz nekem..;( ez nagyon rosszul esett;( mert sztem a kapcsolat alapja a bizalom.utána már hiába erősködött h hisz nekem…ezekután vhogy nem tudtam neki elhinni..;( :S

én 17/L

a barátom 19 hamarosan 20

minden lánynál a szűzesség elvesztés szabály szerűen vérzéssel vagy fájdalommal jár? Ha egyik sincs és esetleg tágabb a lány hüvelye(az előző kapcsolatainál a sok petting miatt) akkor az a lány már tuti h nem lehet szűz ezek szerint? :’((:S:|


légyszi írjátok le a véleményeteket és kort is írjatok


2010. máj. 15. 17:17
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
tánc, sport stb által is kiszakadhat a szűzhártya. az meg h fáj meg vérzik e...hát 80%ban a pasitól függ. ;) ezt mond meg neki is, h szégyellje el magát nyugodtan.
2010. máj. 15. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
89%
elég gáz,h ennyire nem hisz neked a srác
2010. máj. 15. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Én se véreztem az elsőnél, sőt nem is fájt, ez egy rohadt nagy tévhit hogy mindenkinek fáj meg vérzik! Ezért görcsölnek rá sokan az elsőre! Amúgy meg ha nem hisz neked, szerintem annyira nem is szerethet, nekem a barátom aztmondta volna annó, hogy tuti nem voltam szűz, hagytam volna is ott... Mi az, hogy nem hiszi el? Pff.
2010. máj. 15. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
elég hülye lehet a pasid, hogy nem tudja, hogy nem mindenkinek vérzik először.. a másik, hogy asszem nem kellett volna még lefeküdnöd vele, ha nem hisz neked.
2010. máj. 15. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat.

eddig mindenben teljes volt a bizalom...de ezekután..:( ... nagyon nagyot csalódtam benne..:(((( ezt nem néztem volna ki belőle...:(

2010. máj. 15. 17:27
 6/17 anonim ***** válasza:
Lehet, annyira jó voltál :P
2010. máj. 15. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Azért vannak akik nem véreznek, holott tényleg akkor veszítik el a szüzességüket (egyes népeknél a fiatal lányok e miatt gyakran vesztették életüket, mert ez volt a "próba" hogy vérzik-e....)

Az meg hogy a barátod nem hitt neked több okból is fakadhat. Pl: ku.rvás vagy, vagy csak úgy öltözködsz, hallott pletykákat, nem úgy viselkedtél, nem bízik benned, stb.. Honnan a francból tudjuk? o_O

2010. máj. 15. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
49%
Ja, és szerintem azért egy kicsit túlreagálod..
2010. máj. 15. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
nemhiszem h olyan jó lettem volna...mert sztem látszott rajtam h még szűz vagyok...megcsak misszionárius póz volt...ott meg nem tudtam sok mindent csinálni...
2010. máj. 15. 17:30
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi csajjal volt már...? Hogy ő ilyen "tapasztaltnak" gondolja magát? Az már régen rossz, mert akkor valszeg sűrűn váltogatja a csajait..
2010. máj. 15. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!