Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Baratom felpofozott, nem hisz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baratom felpofozott, nem hisz nekem, nem valaszol? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Tegnap bulizgattunk baratokkal, ismerosokkel, es baratom egyik haverja eleg szepen be volt csipve. Tudni kell rola, hogy ha nem iszik akkor sincsenek gatlasai. Majd tancoltam baratnokkel, odajott, tancolt velunk, majd azt vettem eszre hogy lesmarolt. Nem csokoltam vissza, sot, alig birtam levakarni magamrol, es kapott egy pofont is a tag.


Leültem, es baratom felrehivott "beszelgetni" es szamonkert. Elmondtam neki mi s hogy volt, de nem hitt nekem, es adott egy pofont, azzal megfuszerezve, hogy "meg hazudsz is raadasul"? Eskudoztem hogy sosem csalnam meg mert mindennel jobban szeretem, de csak azt szajkozta, hogy "hogy lehetek olyan mint a tobbi csaj?"

Masok is mondtak neki hogy igazat mondok..



Nagyon elszomorodtam, mert tenyleg imadom, barmit meg tennek erte..


7hónapja voltunk/vagyunk egyutt..Sosem emelt kezet senkire, es nem agressziv tipus.


Ma hivtam de nem vette fel. Irtam neki uzenetet de nem valaszolt.


A haverjaval sem beszelt, é aznap este mondta neki, hogy vele befejezte..


Hagyjam, hogy majd o keres, vagy probaljak meg vele beszelni?



Segítsetek mert szeretem :(

18L ő 19F


2010. júl. 26. 17:40
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
8%

eleve mért táncoltál azzal a haverral?

meg azért nem könnyű egy olyan csajt lekapni, aki nem akar smárolni...

nekem is valami sántít, szerintem megérdemelted azt a pofont.


20F

2010. júl. 26. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:

mert nem gondoltam volna hogy ennyire idiota


raadasul majdnem mindenki tancolt, en meg birtam a tagot


jo, ez szerinted van igy csak.. en nem hiszem hogy megerdemeltem volna

2010. júl. 26. 17:44
 3/21 anonim ***** válasza:

írnék neki egy lemondó sms-t

arra úgyis kapni fog, hogy nehogy elhagyd

a következőt:

"nem tudok már mit tenni, hog yhigyj nekem. Feladtam. Szia"

és ne hívd többet

2010. júl. 26. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem most már hagyd, ne keresd. Ha ott elmagyaráztad neki szépen és látta is, hogy felpofoztad a srácot és utána ő meg téged pofozott fel akkor kár vesződni. Ha akar majd keres, azért említsd meg h semmi joga nem volt felpofozni, ha nem keres akkor meg békélj meg vele, hogy ennyi volt ez a kapcsolat.

(Ilyen dolgokért senkinek nem szabad bántani a másikat, sem lánynak, sem fiúk, ha szeretne nem ütött volna meg. )

19 L

2010. júl. 26. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
*hogy higyj nekem
2010. júl. 26. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

"ha szeretne nem ütne meg"


szerintem csak feldultsagaban tette :(

2010. júl. 26. 17:46
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem tudom, mekkorát ütött, de ha megtette, sztem ez után is hajlamos rá, és ha igazat mondtál, de nem hitt neked, a barátaid szava ellenére sem, akkor ez tripla sértés rád nézve. Ha szeret, azonnal elhiszi neked, amit mondasz. Szerintem hagyd, ne hívd, és a helyedben nem rögtön bocsátanék meg neki, ha hív.

Én ezt tanácsolom, de gondold végig.

2010. júl. 26. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
49%

ne aggódj biztosan szeret, csak dühében tette

bár ez nem mentség !!! nem üthet meg egy nőt puszta féltékenységből

bár meg is értem remélem kibékültök

2010. júl. 26. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Ez a viselkedés önmagában is válóok, több év sziruposan tökéletes kapcsolat után is.
2010. júl. 26. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
A barátod részéről.
2010. júl. 26. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!