Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Baratom felpofozott, nem hisz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baratom felpofozott, nem hisz nekem, nem valaszol? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Tegnap bulizgattunk baratokkal, ismerosokkel, es baratom egyik haverja eleg szepen be volt csipve. Tudni kell rola, hogy ha nem iszik akkor sincsenek gatlasai. Majd tancoltam baratnokkel, odajott, tancolt velunk, majd azt vettem eszre hogy lesmarolt. Nem csokoltam vissza, sot, alig birtam levakarni magamrol, es kapott egy pofont is a tag.


Leültem, es baratom felrehivott "beszelgetni" es szamonkert. Elmondtam neki mi s hogy volt, de nem hitt nekem, es adott egy pofont, azzal megfuszerezve, hogy "meg hazudsz is raadasul"? Eskudoztem hogy sosem csalnam meg mert mindennel jobban szeretem, de csak azt szajkozta, hogy "hogy lehetek olyan mint a tobbi csaj?"

Masok is mondtak neki hogy igazat mondok..



Nagyon elszomorodtam, mert tenyleg imadom, barmit meg tennek erte..


7hónapja voltunk/vagyunk egyutt..Sosem emelt kezet senkire, es nem agressziv tipus.


Ma hivtam de nem vette fel. Irtam neki uzenetet de nem valaszolt.


A haverjaval sem beszelt, é aznap este mondta neki, hogy vele befejezte..


Hagyjam, hogy majd o keres, vagy probaljak meg vele beszelni?



Segítsetek mert szeretem :(

18L ő 19F


2010. júl. 26. 17:40
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
Én nagyon szeretem a barátomat és ha ilyen dolog történt volna,akkor biztos elmentem volna hozzá.
2010. júl. 26. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!