Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért csinálja ezt velem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt velem? Csak 10 percre szeretném látni, semmi több, de nem válaszol.

Figyelt kérdés

Volt barátomnak írtam SMS-t, hogy rég nem láttam már, és sokat gondolok rá, jó lenne ha láthatnám, és hogy megérteném ha ő nem szeretne összefutni. Kértem hogy ha oké a dolog, akkor szóljon, meg hogy ha nem akkor is válaszoljon. Nem írt, mondtam oké, majd este fenn leszek face-n, volt hogy én is vártam estig és akkor válaszoltam az sms-ére. Fenn volt este face chat-en, nem írt. Most ezt mire véljem? Talán azt várja hogy írjak én rá? :S Ebből én arra következtetek hogy nem hogy nem akar összefutni velem, hanem hogy még emberszámba se vesz. Vagy lehet hogy azt hiszi hogy nyomulni akarok? Pedig írtam neki hogy összefutni akarok csak. Ha most erőlködök neki hogy így meg úgy talizzunk, jajj csak 10 percre, akkor sok értelme nem lenne már ugye? Pedig nagyon hiányzik, és kicsit megnyugodnék ha láthatnám.


19/F


2011. jún. 23. 22:57
1 2
 1/19 napietus ***** válasza:
"Kértem hogy ha oké a dolog, akkor szóljon, meg hogy ha nem akkor is válaszoljon." ezek után nem válaszolt. kérdés?
2011. jún. 23. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Lehet rájött hogy búzának lenni gáz?
2011. jún. 23. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Amúgy ha nem is arra hogy gáz, de vmi olyasmi, volt ilyen hogy azt mondta hogy fiúval nem menne neki a szex. De egy 10 perces összefutásnak ehhez semmi köze, én nem azért akarok vele találkozni :S
2011. jún. 23. 23:12
 4/19 anonim ***** válasza:
Attólmég lehet le akarja zárni ezt a dolgot :O
2011. jún. 23. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Elsőnek: Nem igazán értem hogy mit akartál mondani... :S
2011. jún. 23. 23:14
 6/19 napietus ***** válasza:

azt, hogy Te írtad neki, hogy ha nem akkor ne is válaszoljon. ezek után ő nem válaszolt, ez tehát nemet jelent.


és igaza van Zordannak, le akarja zárni egyszer és mindenkorra ezt a dolgot, ami részéről valószínűleg eltévelyedés volt, és már maga előtt is szégyelli.

2011. jún. 23. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Nem, én azt kértem, hogyha nem szeretné, akkor is válaszoljon, magyarul mondja meg hogy nem akar. De ez azt jelenti hogy totál nem érdeklem már? Még életemben nem szakítottam senkivel, szóval nem tudom mi jár ilyenkor a szakítók fejében.
2011. jún. 23. 23:19
 8/19 napietus ***** válasza:
bocs, én néztem félre...egyébként ettől még a helyzet ugyanaz szerintem, amit írtam.
2011. jún. 23. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
De azért van rá egy kis esély hogy csak arra vár hogy ráírjak, és rákérdezzek?
2011. jún. 23. 23:29
 10/19 napietus ***** válasza:
szerintem nincs, Te már írtál, most neki kellene, ha akarna...
2011. jún. 23. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!