Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Segítség. Vajon miért akar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítség. Vajon miért akar ujból látni? Mi lehet ezzel a célja? és miért irogat?

Figyelt kérdés

A volt párom szakított velem már kb 3 hónapja és most így augusztusba elég intenzíven kezdett smseket irogatni..először csak kérdezgette,mi ujság,merre vagyok meg féltékenykedett...Mostanság viszont folyamatosan azt irogatja h üzenjek neki ha a városba megyek mert mindenképpen látni szeretne..és már legalább 3szor írta ezt.

Kérdeztem Tőle ,h minek keresel ha nem is akarsz Tőlem semmit?Erre ő:Mert hiányzol és szertelek..ha az éles női logikád nem jelezné..

Aztán tnap este kaptam tőle 1 smst h a "Legszebb csajszi voltál az életemben..Sajnálom,h rossz időben találkoztunk"

Majd megkérdeztem Tőle,h ha már nem akar tőle semmit,és engem sem akar ujra akkor miért szeretne velem találkozni?

Erre Ő:"Hogyne akarnálak ujra..de a nézetem nem változott..és azért szeretnék Veled találkozni mert szeretlek!"

Mondom mégis elhagytál és megint csak a saját érdekeidet nézed h neked jó legyen!!Erre Ő:"Pont azért engedtelek el,alakítottam így..hogy neked jobb legyen,találd meg.."

Egyszerűen nem értem ezt az egészet,hogy ezzel mit is szeretne..

Szerintetek ha találkozunk akkor,h viselkedjek vele??mert azért lerohanni nem szeretném ..

22/L 33/F


2011. aug. 25. 17:54
 1/4 heloka ***** válasza:

szerintem anno amikor jártatok lehetett neki valami piszkos kis titka előtted, amit nem akart felfedni előtted.. lehet hogy más csaj is bejött neki, ezért szakított veled, de miután lekoptatta a csaj, így vissza akar táncolni hozzád..

ez csak egy felvetés persze.. de legyél óvatos :)

2011. aug. 25. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

én is erre gyanakodtam de azt mondta h gondoljak amit csak akarok..soha nálam jobbat,szebbet nem érzett de csak a jövőm miatt szakított..meg,h őt nagyon zavarja a korkülönbség és h én nem vagyok hétköznapi ő meg csak 1 béna alak...

amugy köszi:)

2011. aug. 25. 18:02
 3/4 anonim ***** válasza:
sztem egyértelmű...........
2011. aug. 25. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

igen??? mert bármennyire is mondom,h én benne lennék vagyis csak utaltam rá nem mondtam ki..ő akkor kicsit visszavesz,majd amikor azt mondom,h oké akkor hagyjuk akkor azt mondja h Így van!De azért szeretnélek látni!

Azzal meg ő tisztában van,h nálam kizárt h csak szexre jöjjön vissza...

2011. aug. 25. 18:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!