Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért csinálja ezt velem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt velem? Csak 10 percre szeretném látni, semmi több, de nem válaszol.

Figyelt kérdés

Volt barátomnak írtam SMS-t, hogy rég nem láttam már, és sokat gondolok rá, jó lenne ha láthatnám, és hogy megérteném ha ő nem szeretne összefutni. Kértem hogy ha oké a dolog, akkor szóljon, meg hogy ha nem akkor is válaszoljon. Nem írt, mondtam oké, majd este fenn leszek face-n, volt hogy én is vártam estig és akkor válaszoltam az sms-ére. Fenn volt este face chat-en, nem írt. Most ezt mire véljem? Talán azt várja hogy írjak én rá? :S Ebből én arra következtetek hogy nem hogy nem akar összefutni velem, hanem hogy még emberszámba se vesz. Vagy lehet hogy azt hiszi hogy nyomulni akarok? Pedig írtam neki hogy összefutni akarok csak. Ha most erőlködök neki hogy így meg úgy talizzunk, jajj csak 10 percre, akkor sok értelme nem lenne már ugye? Pedig nagyon hiányzik, és kicsit megnyugodnék ha láthatnám.


19/F


2011. jún. 23. 22:57
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
És akkor miért nem törölt le MSN-ről meg Facebookról, ha annyira ki akar törölni az életéből?
2011. jún. 23. 23:36
 12/19 anonim ***** válasza:
Mert lesz*rja.
2011. jún. 23. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Mit sz*r le???
2011. jún. 23. 23:40
 14/19 anonim ***** válasza:
Hogy fent vagy e neki msn-en vagy facebookon. Én se törlök addig embereket amíg nem okoznak gondot, mert egész egyszerűen lusta vagyok.
2011. jún. 23. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Ez egy tipikus női viselkedés. Velem állandóan ez van, egyszerűen képtelen felfogni azt amit írsz neki, mert ő gondol valamit.

Egyszerűen az a helyzet, hogy azt hiszi még mindig akarsz tőle valamit és nem akarja biztatni azzal, hogy egyáltalán válaszol :))

Valamiért a nők képtelenek felfogni, ha valaki nem csak rájuk akar mászni, hanem csak egyszerűen hiányzik és jó lenne ha pár percre láthatnák vagy beszélnének vele.


De tudod mi a legfurább? Ha te nem foglalkozol vele akkor meg figyeld meg, hogy keresni fog! :D

2011. jún. 24. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 napietus ***** válasza:
utolsó, az illető tipikus nő férfi...
2011. jún. 24. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Bocs, hogy ezt mondom de ez elég esélytelennek tűnik. Egyszerűen nem akar már tőled semmit, talán fél, hogy cirkuszolnál... Amúgy mi miatt szakítottatok?
2011. jún. 24. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Egyszer elmondta, hogy bizonytalan abban, hogy egyáltalán fiúval tudna-e lenni, de azt mondta hogy ettől függetlenül szeret, és valahogy éreztem is, meg adta jelét is. Aztán azt mondta hogy már nem is kötődik hozzám, utána taliztunk még egyszer, de akkor is ölelgetett, meg smároltunk, meg összebujtunk, és ő kezdeményezett akkor is. Szakítás nem volt, csak úgy elmúlt.
2011. jún. 24. 09:47
 19/19 A kérdező kommentje:
De azért annyira ismerhet hogy tuti nem cirkuszolnék, talán meg se tudnék szólalni ha összefutnék vele, nemhogy cirkuszolnék vele... :S
2011. jún. 24. 09:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!