Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Baratom felpofozott, nem hisz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baratom felpofozott, nem hisz nekem, nem valaszol? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Tegnap bulizgattunk baratokkal, ismerosokkel, es baratom egyik haverja eleg szepen be volt csipve. Tudni kell rola, hogy ha nem iszik akkor sincsenek gatlasai. Majd tancoltam baratnokkel, odajott, tancolt velunk, majd azt vettem eszre hogy lesmarolt. Nem csokoltam vissza, sot, alig birtam levakarni magamrol, es kapott egy pofont is a tag.


Leültem, es baratom felrehivott "beszelgetni" es szamonkert. Elmondtam neki mi s hogy volt, de nem hitt nekem, es adott egy pofont, azzal megfuszerezve, hogy "meg hazudsz is raadasul"? Eskudoztem hogy sosem csalnam meg mert mindennel jobban szeretem, de csak azt szajkozta, hogy "hogy lehetek olyan mint a tobbi csaj?"

Masok is mondtak neki hogy igazat mondok..



Nagyon elszomorodtam, mert tenyleg imadom, barmit meg tennek erte..


7hónapja voltunk/vagyunk egyutt..Sosem emelt kezet senkire, es nem agressziv tipus.


Ma hivtam de nem vette fel. Irtam neki uzenetet de nem valaszolt.


A haverjaval sem beszelt, é aznap este mondta neki, hogy vele befejezte..


Hagyjam, hogy majd o keres, vagy probaljak meg vele beszelni?



Segítsetek mert szeretem :(

18L ő 19F


2010. júl. 26. 17:40
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:

Az nem lehet. :(


Soha nem adott ra jelet, hogy szakitani akarna, es minden oke volt koztunk :(

2010. júl. 26. 18:00
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
Az szerintem egy dolog, hogy mennyire hagytad magad a srácnak, hogy megcsókoljon, de megütni egy nőt nagyon nem szép dolog. Sőt szerintem nem férfi aki egy nőt megüt. És az most lényegtelen, hogy hirtelen felindulásból tette vagy nem a végeredmény ugyanaz. Én hagynám ezt a kapcsolatot, nehogy legközelebb nagyobb baj legyen és ne úszd meg egy pofonnal.
2010. júl. 26. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:

Nem tenne meg ujra.. :( biztos vagyok benne


nem olyan fajta srac

2010. júl. 26. 18:01
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
sokan hitték ezt...
2010. júl. 26. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
94%
Az nem mentség,hogy feldúlt volt.Lehet,hogy ódivatú vagyok,de egy fiú SOHA ne emeljen kezet egy lányra.Nem érdemel meg téged.
2010. júl. 26. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
5%

tőlem is kaptál volna!

Ha van barátod ne táncolj másokkal , főleg nem olyan pasival akinek gátlása sincs! Bírtad a srácot , lehet mégis benne voltál te is csak véded magad!

Én se hinnék neked , lehet hőbörögni!

2010. júl. 26. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:

Ha van baratod, akkor ismerossel se tancolj... sooot ne beszelgess senkivel.. te is begyepesedett agyu lehetsz mar nem azert..


es az hogy toled is kaptam volna.. nem szegyenled magad hogy megutnel egy not ?

2010. júl. 26. 18:17
 18/21 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Arra nincs mentség, hogy egy nőt megüssenek. Jó, tudom vannak olyan "nők", akik nem éppen úgy viselkednek, ahogy kellene, de akkor sem. Oldja meg máshogy.


Szerintem hagyd a fenébe. Megütött, és kész. Nem lehet kimagyarázni. Ha megtette egyszer, akkor megteszi még egyszer. Tapasztalat...


Ha meg nála ennyi a bizalom, akkor főleg nincs miről beszélni. Sajnos.

2010. júl. 26. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%
Első pofon jön a legnehezebben a többi már könnyen elcsattan. Szerintem nem kéne visszasírnod magad hozzá. Főleg ha nem is a te hibád. De igazából ha az lenne se kéne visszamenni. Én első körben megbeszéltem a párommal, hogy első pofonnál léphet a fenébe.
2010. júl. 26. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
54%
1. Alapból ne üssön meg. 2. Valószínűleg szeret, a pofon azért volt, mert valamit tennie kellet hogy ne szégyenüljön meg. Az egyetlen alternatíva az lett volna (amit egyébként sztem tenni kell pofozkodás helyett) ha azonnal szakít veled. Ha ezt nem tette, akkor az azt jelenti hogy nem akar otthagyni, de azért az elég meggondolandó hogy lekapnak csak úgy egy lányt, aki semmi jelét se adja, hogy bejönne neki a srác... Az első próbálkozásra fejet elfordítani, ha nyakoncsókol otthagyni. Mi ezen olyan nehéz?
2010. júl. 26. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!