Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy jó kapcsolatról van szó....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy jó kapcsolatról van szó. Szeret a barátom, ennyi biztos, de többször volt rá példa, hogy nem hisz nekem. Mit kéne tennem ezzel?

Figyelt kérdés

Egyszerűen irritál, rosszul esik, rosszul érzem magam tőle, hogy nem hitte el amit mondtam. Pedig nem komoly dolgokról volt szó. Én őszinte vagyok, és csak úgy megy egy kapcsolat, ha így is kezelnek. Főleg hogy nem adtam okot bizalmatlanságra.

pl.: volt köztünk egy kis félreértés, kicsit passzív volt, nem nagyon kérdezgetett, ilyesmi, meg türelmetlen volt velem, úgy beszélt velem mintha egy kollégája lennék, csak a suliról. Mondtam hogy ne haragudj, most megyek inkább, mert feszült vagy, nem kellek most én ide. Erre fél óra múlva felhív, hogy tudja már mi a bajom, hog elfelejtette a hónapfordulónkat...holott ez meg sem fordult a fejemben. Pasi, nem várom el tőle.

Egy másik eset: fájt a fejem, mert egész nap gépeltem a beadandót. Mondtam hogy ez tolt ki a szememmel meg a fejemmel. Erre megkérdezi: Kicsim, nem azért fáj a fejed, mert titokban szedsz valamilyen gyógyszert? Nincs valamilyen betegséged, amit titkolsz? Na így...

Nekem ez így nem jó. Pedig nagyon jól megvagyunk, egyformák vagyunk sokmindenben, működnek a dolgok, de ezekből azt érzem hogy nem bízik bennem és nem hisz.

Egyszer már ezt leültem vele megbeszélni. Hogy én olyan vagyok hogy megmondom mindig a tutit, ezt ő is tapasztalta, kényes témákban is meg mindenben, nem beszélek mellé. De most megint ez van...

Mit tehetek még?


2011. jan. 27. 18:44
 1/6 anonim ***** válasza:

mond meg neki, hogy egy bunkóó paraszt!


ha szeret, átgondolja, miért mondtad, és megváltozik (remélhetőleg)


ha meg nem szeret, hagyd ott

2011. jan. 27. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Húha de kemény voltál. Nem bunkó, se nem paraszt. Csak túlkombinál mindent. De ez, hogy nem érzem a bizalmat, hááát...Ott hagyni meg nem fogom, mert rendes fiú.
2011. jan. 27. 18:52
 3/6 anonim ***** válasza:
Szereintem csak nagyon félt hogy elveszít :) Ülj le vele megint beszélgetni de most a lehető legkomolyaban! És ha az sem segít akkor te se higy neki te is csináld ezt vele és akkor talán magáradöbben!!
2011. jan. 27. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Én úgy vettem ki a szövegből hogy a pasid csak aggódik érted és ez jó jel mert ez általában azt jelenti hogy szeret..

Szerintem ezzel nincs semmi probléma ritka az ilyen fiú én mondom neked .Becsüld meg ;)

2011. jan. 27. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
szia.tudom hogy elég régen írtad már ezt,de megkérdezhetem azóta mi történt veletek? esetleg hogyan oldottátok meg? /velem is ugyan ez van sajnos/
2013. okt. 16. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Szia!


Teljesen megoldódott minden. :) A kapcsolat és a bizalom tökéletes, az idő megoldott mindent, hogy látjuk hogy komolyan gondolja a másik. Már nincsenek ilyen problémák.

2013. okt. 17. 11:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!