Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most ennyire hülyék vagyunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most ennyire hülyék vagyunk vagy jogosan vagyunk besértödve?

Figyelt kérdés

Kedden este átjött hozzám a barátom (23 német) együtt szerettünk volna tanulni. MOndtam neki, hogy adja oda a spirál füzetemet(Heft). MOndta, hogy ez nem Heft, hanem Block németül. Mondtam ok, de magyarul füzetnek mondjuk. Erre monta, hogy ne mondjam mégegyszer h Heft, mikor az nem az, mert ő sem mondja, a párnára, hogy kutya... MEg akarta mutatni az interneten, hogy mi a különbség a kettő között, de mondtam tudom, csak nekem az akkor is füzet. De! én ne beszéljek hülyeségeket, meg ne legyek gyerekes. Erre le akart menni a földszintre megkérni a német lakótársakat, hogy magyarázzák el nekem mi a kettő közötti különbség. Erre mondtam tudom és h ne nézzen hülyének, de nekem akkor is csak egy füzet. Teljesen felidegesítette magát, meg tök felsőbbrendűen viselkedett, én meg már bőgtem, mert h lehet vki ilyen és haza küldtem/zavartam... Utána nagyon sokáig, persze direkt vette a cipőjét, hogy hátha utána megyek, de nem mentem. Erre a lakótáram jött haza fél óra múlva, majd mondta, hogy a pasim kint vár. Vártam kicsit, de nem jött vissza. Azóta nem beszéltünk...

Felhívjam?? Nevetséges egy "pobléma", de ne nézzen már hülyének...

L/21


2010. jún. 24. 11:26
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
sztem nyugodtan keresd és tisztázzátok...ő nem akart elmenni még várt is...keresd nyugodtan...ilyenen kár így összeveszni...
2010. jún. 24. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Csak a kérdésedet kell átfogalmazni: Most jogosan vagyunk besértődve! Ennyire hülyék vagyunk?
2010. jún. 24. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!