Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most ennyire hülyék vagyunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most ennyire hülyék vagyunk vagy jogosan vagyunk besértödve?

Figyelt kérdés

Kedden este átjött hozzám a barátom (23 német) együtt szerettünk volna tanulni. MOndtam neki, hogy adja oda a spirál füzetemet(Heft). MOndta, hogy ez nem Heft, hanem Block németül. Mondtam ok, de magyarul füzetnek mondjuk. Erre monta, hogy ne mondjam mégegyszer h Heft, mikor az nem az, mert ő sem mondja, a párnára, hogy kutya... MEg akarta mutatni az interneten, hogy mi a különbség a kettő között, de mondtam tudom, csak nekem az akkor is füzet. De! én ne beszéljek hülyeségeket, meg ne legyek gyerekes. Erre le akart menni a földszintre megkérni a német lakótársakat, hogy magyarázzák el nekem mi a kettő közötti különbség. Erre mondtam tudom és h ne nézzen hülyének, de nekem akkor is csak egy füzet. Teljesen felidegesítette magát, meg tök felsőbbrendűen viselkedett, én meg már bőgtem, mert h lehet vki ilyen és haza küldtem/zavartam... Utána nagyon sokáig, persze direkt vette a cipőjét, hogy hátha utána megyek, de nem mentem. Erre a lakótáram jött haza fél óra múlva, majd mondta, hogy a pasim kint vár. Vártam kicsit, de nem jött vissza. Azóta nem beszéltünk...

Felhívjam?? Nevetséges egy "pobléma", de ne nézzen már hülyének...

L/21


2010. jún. 24. 11:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Jó, add elő a balázst vagy a jáksót, essünk túl a pezsgőn, aztán mehetünk a dolgunkra.
2010. jún. 24. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy hülyén hangzik, de úgy összevesztünk ezen a kis hülyeségen... Napi 3szor beszélünk telon, de azóta azt sem tudom, hogy mit csinál. Én lennék a legboldogabb, ha a Jáksó jönne:D
2010. jún. 24. 11:33
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
De jó nektek, hogy ez a legnagyobb problémátok az életben...
2010. jún. 24. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

igaza van ,valamilyen szinten , bár lehet hogy nem értette azt hogy te csak "poénból" tehát nem veszekedésből , csináltad amit csináltál. Lehet hogy ezt nem érti , és azt hitte hogy arról próbálod meggyőzni , hogy neki nincs igaza.


Igaza van , csak jobban tudja hogy mi annak a neve németül ha egyszer német, és lehet hogy te is ezt csináltad volna ha te lettél volna a német. DE! én megértelek téged mint magyar mert tudom hogy értetted , EZt mondom hogy lehet h ö igy nem .

2010. jún. 24. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Igen, szokták mondani, hogy két hülye egy pár, meg a zsák megtalálja a foltját, de még mindig nem tudom, hogy mit csináljak...
2010. jún. 24. 11:40
 6/12 anonim ***** válasza:
Amúgy meg tényleg ez legyen a legnagyobb bajotok :D...
2010. jún. 24. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Hihetetlen,hogy ilyenen így össze tudtok veszni :)

Én a helyedbe nem keresném,mert Ő volt bunkó,Ő fölényeskedett,és megalázó helyzetbe akart hozni.Kérjen bocsánatot!

2010. jún. 24. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Igen igaza van, de nem hiszem, hogy akkor fájdalmat tudok vele neki okozni, ha továbbra is füzetnek hívom. Ezek szerint mégis:D
2010. jún. 24. 11:42
 9/12 anonim ***** válasza:

Tényleg azt kívánom,h ez legyen a legnagyobb problémátok!

De azért kicsit fura a reakciója... Nemtudom... Sztem ne keresd...

2010. jún. 24. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

Nem keresném. Nyugodjon le, aztán majd jöhet, hogy bitte, Entschuldigung.


Lehet, hogy ideges volt, hogy kiesik a német csapat a vb-ről, volt rá esély.

2010. jún. 24. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!