Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sohanemfogom elfelejteni és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sohanemfogom elfelejteni és neki én már nemkellek! Mitcsináljaak?

Figyelt kérdés
5 honapig jártam egy fiuval és nagyonbeleszerettem de ő szakitottvelem és én még mindig nagyonsokat gondolok rá ,pedig ő már szerintem mástszeret .mitcsináljak?
2010. jún. 23. 21:11
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:
nemtudom de ez már most borzalmas ha ennél is lesz rosszabb én nagyonfélek szerelmes lenni:S..
2010. jún. 23. 22:29
 22/24 anonim ***** válasza:
Mit szólnál egy huszonéves palihoz?
2010. jún. 23. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Egy cipőben járunk. Csak mi 7 hónapig. Figyelj, tudom milyen rossz... de ha már nem kellesz neki vagy más kell neki nem tehetsz mást. Lépj túl rajta. Tudom ha szereted nehéz, de hidd el hamar elfelejted. Én pl már találtam is egy másik srácot aki nagyon aranyos. :) Pedig 1 hete dobott a barátom... Nem biztos, hogy ő hiányzik, hanem az a tudat bánt, hogy dobtak... Fel a fejjel! :) Az élet megy tovább. :) L/19
2010. jún. 24. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

Kénehasnálniaspacebillentyűt.

Felejtsd el...ez van..az élet kemény,a nyár hosszú.(: f/16

2010. jún. 24. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!