Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sohanemfogom elfelejteni és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sohanemfogom elfelejteni és neki én már nemkellek! Mitcsináljaak?

Figyelt kérdés
5 honapig jártam egy fiuval és nagyonbeleszerettem de ő szakitottvelem és én még mindig nagyonsokat gondolok rá ,pedig ő már szerintem mástszeret .mitcsináljak?
2010. jún. 23. 21:11
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
az a baj h nemtudok mittenni mert , már volt barátom azóta de én nemtudtam szeretni :s mindig olyat keresek mint ő , de ez igy nem lesz jo én is tudom..
2010. jún. 23. 21:39
 13/24 anonim ***** válasza:

Akivel voltál, biztosan nem volt rád akkora hatással, hogy szerelmes legyél belé. De majd lesz olyan, akibe szintúgy, vagy jobban szerelmes leszel, mint az exbe.

Tereld el a figyelmedet, ismerkedj, szórakozz és észre sem fogod venni, hogy már nem is gondolsz rá.

De én ezt mondhatom, ha jómagad nem akarod végigcsinálni :) Idővel járössz majd,hogy az önsajnálat és búskomorság csak árt!

2010. jún. 23. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
Idővel jobb lesz, kitartás! Jön másik aki sokkal jobb lesz, csak ne keresd, majd jön magától az egész és észre se veszed, hogy ismét boldog és szerelmes vagy! Tapasztalat. Addig is ne gubózz be, ne sírj, ne gondolkodj a múlton, éld az életed, légy nyitott új dolgokra, barátokra is nagy szükség van ilyenkor, legyél velük sokat.
2010. jún. 23. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm az ilyen válaszokat ..:) biztató;)remélem mennifog
2010. jún. 23. 21:59
 16/24 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy, hány éves volt a srác?
2010. jún. 23. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:
14 éves vagyok és ő is.
2010. jún. 23. 22:11
 18/24 anonim ***** válasza:
ó kislány, hát akkor mi lesz veled ha már komolyabb érzelmeid lesznek, mondjuk 3-4 év múlva? öngyi leszel?:) de most komolyan ilyen idős vagy csak.
2010. jún. 23. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
ja am 3.válaszoló vtam
2010. jún. 23. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
hoppá, nem, 4.:D
2010. jún. 23. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!