Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A szerelem nem játék. Mégis...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szerelem nem játék. Mégis mindenki úgy kezeli. Miért van ez?

Figyelt kérdés

Rengetegen csak bolondítják a másikat, semmi komolyat nem akarnak, mégis elérik a céljukat. Egyesek összetévesztik a szerelmet a fellángolással és hirtelen szakítanak.

Van, aki hosszú idő után elhagyja a másikat, mert "megunta". Mégis hogy lehet egy olyan embert megunni, akit szerettél? Én sokszor szerettem már és egyiket sem tudtam volna megunni...Miért nem lehet komolyan venni a másik érzéseit? Miért nem lehet eldönteni azt, hogy mit is akarunk a másiktól, hogy szeretjük-e igazán? És ha mégsem szeretjük, akkor miért vagyunk vele, miért hitegetjük, miért törjük össze a szívét?

Egyszerűen nem tudom felfogni, hogy miért nem lehet ezt az érzést tiszteletben tartani? Miért kell viccet csinálni belőle, és miért nem lehet valakit őszintén szeretni?

Miért nem lehet úgy elkezdeni egy kapcsolatot, hogy tisztában vagyunk azzal, hogy mit is érzünk a másik iránt? Vagy az emberek manapság már nem gondolkoznak? Vagy csak ennyire hidegen hagyja őket a másik ember?


2010. jún. 23. 19:54
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Ez nagy kérdés. 17 éves vagyok. Jóllehet fiatal, nem a korom most a lényeg. Barátnőmet nagyon szeretem, és akár vele lennék életem végiéig, és ő is vele. Nem tudnám megunni. Nem fellángolásnak érzem. Körülöttem mégis mindenki lenéz, h elcseszem a fiatalkorom... Az miért elcseszés, ha szeretem azt akivel vagyok?
2010. jún. 23. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Ez nagyon jó kérdés.A választ sajnos nem tudom,de ez így igaz.Aki nem akar semmi komolyat,annak összejön.Aki pedig komolyan gondolja,annak nem.Én is az utóbbiak közé tartozom.Talán nem tudjuk követni a világ változásait. :)

20/F

2010. jún. 23. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

1 sok idióta ember van vagy alapból szemetek vagy így menőznek haverok előtt

2 buliba részegen jönnek össze

2010. jún. 23. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Nem elcseszés, ne hallgass másokra! Ha szereted, legyél vele és eszed ágában se legyen elengedni.
2010. jún. 23. 19:59
 5/17 anonim ***** válasza:
Le is baszom azokat... Szerintem a szerelem igenis lehet örök.
2010. jún. 23. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Ebböl csak az jön le hogy te már nem egyszer csalódtál, és nem egyszer érezted magadat átverve kedves kérdező....
2010. jún. 23. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Többször csalódtam, az igaz. De ezek kis csalódások voltak, nem teljesen párkapcsolati csalódások. És jórészt az én hibám is.

Egyszer volt komoly, és kimondottan szerelmi csalódásom, de jó úton vagyok, hogy feldolgozzam.

A kérdést nem ezért teszem fel, egyszerűen csak tisztában vagyok azzal, hogy milyenek az emberek, és milyen a világ.

2010. jún. 23. 20:03
 8/17 anonim ***** válasza:

hehe,bizonyara minden nonek azok a fiuk jonnek be akik nem szegyenlosek nagy az onbizalmuk,viccesek es szeretik az orult dolgokat,ezek a pasik szoknak csak jatszadozni nokkel,mert a tobbi gyava sracc nem meri azt megtenni amit mas megtesz,ok felnek es keresik az "igazit",nagyon megakarnak tartani egy lanyt,elmondjak az erzeseiket (ezt minden hulye pasi elba ssza)ezekutan a no lassan betegesnek kepzeli,kell a szerelem nem mondom de nem kell tullzasba vinni,gondoljatok csak bele,mindenkinek egy olyan dolog kell amit nem kaphat meg konnyen vagy egyeltalan,igy van ez fiuk es lanyok kozott is,akit barmikor megkaphatsz az nem is erdekel.amit viszont kevesbe,azert harcolsz.


clyde88

2010. jún. 23. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Szia!


Ez a kérdés cseppet sem egyszerű,sőt,rendkívül összetett.

Figyelj,minden ember egy individuum,egy egyéniség,más-más alapszemélyiséggel.Vannak jólelkű,gonosz,érző szívű,rideg,csapodár,hűséges emberek.Van,hogy a hozzád illővel,és a Neked valóval találkozol,és van,hogy nem.Sajnos a szerelem nem fekete és fehér.Millió és egy variáció van,miért is nem tart egy kapcsolat/szerelem örökké:


1.Beleszeret egymásba két ember,elkezdnek járni,dúlnak a hormonok.Aztán eltelik x év,valami megváltozik,csitul a szenvedély.Amint kihűl a lángoló szerelem,helyébe lép az ennél mélyebb szeretet.Van olyan pár,aki mindezek mellet,vagy éppen ennek ellenére együtt marad.Tudják,ha mást keresnének,akkor egy idő után ugyanez történne,ezért nem adják fel,tesznek a kapcsolatért.

2.Van olyan pár,aki a szerelem kihűltével szakít,és elmegy ,,élni".Ez is egy felfogás.

3.Van olyan ember,aki komolytalan,és kalandokat gyűjti,a mások meg komolyan veszi.Ilyenkor van kopp...


Nah,és még sorolhatnám a végtelenségig.Ezekre a dolgokra többnyire nincs magyarázat,az érzelmeket megmagyarázni olyan,mintha a színeket magyaráznánk.Amit leírtam,annak az a lényege,hogy ha valaki szakít Veled,azt nem feltétlenül biztos,hogy a gonoszság,vagy kegytelenség motiválja,egyszerűen csak úgy érzi,mennie kell a kapcsolatból.persze ettől még az is lehet,hogy nem vett elég komolyan,akármi lehet.

ne önmagadat hibáztasd,és ne is azt,aki elhagyott.A csalódások néha kellenek.Remélem,érted,mit akarok ezzel mondani.Remélem,megtalálod a párodat!

2010. jún. 23. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Tökmindegy mennyi ideig harcolsz valakiért, ha megkapod, már nem érdekel. Értéktelen lesz számodra. Ez a szomorú igazság.

Plusz aki nem adja magát elsőre, azért rossz, aki meg egyből a nyakadba ugrik, azért rossz.

Ha gúzsba köt, és mindig rajtad lóg az a rossz, de ha meghagyja a szabadságodat, már nem érdekel, mert ha szabadon mozoghatsz, bizonyára nem jelentesz sokat neki.

Ha szeret az a baj, de ha úgy viselkedik, mintha hanyagolna, már nem kell neked. Ráhagyod, mert bizonyára nem is szeret.

Persze nem szabad túlzottan kimutatni a szeretetet, de sokan abba a hibába esnek, hogy egyáltalán nem mutatják ki. Utána meg csak néznek, hogy mi a fene történt...

2010. jún. 23. 20:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!