Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ez csak játék vagy szerelem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez csak játék vagy szerelem?

Figyelt kérdés
2hétig jártam egy lánnyal akibe örülten szerelmes voltam, de mivel csak 2hétig jártunk ezért ugy gondolom hogy csak játszott velem. De most ujbol szerelmes lettem belé ciki lenne az ha megint probálkoznék nála? Vagy talán még nem nött fel egy kapcsolatra.? kérlek segitsetek dönteni !
2011. márc. 2. 21:24
 1/3 anonim ***** válasza:
próbáld meg vele még 1 szer azt ha szórakozik mond a szemébe ba*d meg nőj már fel meg még tegyél hozzá vmit azt kész :)
2011. márc. 2. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De olyan hogy sokszor sétálni nem akart eljönni.. :S
2011. márc. 2. 21:34
 3/3 anonim ***** válasza:

Sétálni se? Elég tré a csaj...

Szerintem csak szórakozik, ha összejössz vele, és megint szakítotok, összetöri a szíved. Keress egy normális nőt.

2011. márc. 3. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!