Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Osztálytársból több? Fellángol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szesze kérdése:

Osztálytársból több? Fellángolás, játék vagy szerelem?

Figyelt kérdés

Végzős vagyok. Van egy nagyon jó osztálytársam akinek egy másfél éves kapcsolta van. Múlt héten énekelni voltunk a tanároknál és azután rengeteg smst ír, hogy neki már 4 éve tetszem, és hogy most már vége és jó lenne ha lenne valami. Kocsival hazavitt és még azt is mondta utólag, hogy hogy szerette volna, hogy megcsókoljam.


Én semmiféleképpen nem akarok az akivel megcsalja a barátnőjét. Ez nem lenne rám jellemző, de szerintetek van valami esélye? természetesen nekem is eléggé szimpatikus a srác.


2010. máj. 31. 20:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ha szakít bnöjével,akkor hajrá.
2010. máj. 31. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon bejössz neki és ha ez így van, akkor nem hiszem, hogy annyira oda lenne még a barátnőjéért. Neki kell eldönteni, hogy melyikőtöket akarja jobban. És ha téged választ, akkor miért ne próbálnátok meg?
2010. máj. 31. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Be sem kellett volna szállnod a kocsijába! Az ilyeneket gyűlölöm, hogy tudod hogy van neki barátnője, és csak azért is olyat teszel, ami okot adhat nekik a veszekedésre.

Nekem elég szarul esne, ha a barátom más seggét vinné haza kocsival. Nem gondolod, hogy ez alattomos viselkedés? Az a f*sz is otthagyhatná a bnőjét, ha közben másnak csapja a szelet.



Úgysem működne!

2010. máj. 31. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!


Nem tudom azt vetted-e figyelembe, hogy osztálytárs. Amúgy meg nem csak engem hanem még más osztálytársait is vitte haza. És én maradtam utoljára mert és laktam a legmesszebb. Az, hogy hazavitt ez nem megcsalás, és ahogy fent is említettem, nem leszek az akivel megcsalja a barátnőjét.


Nem egy buliba futtunk össze és úgy vitt haza egy akármilyen ismeretlen, hanem egy osztálytárs. Ráadásul akkor még nem is tudtam ezekről a dolgokról mert azután mondta el nekem.

2010. jún. 1. 10:05
 5/14 A kérdező kommentje:
Ja és amúgy egy megcsalásba SOSEM a harmadik a hibás. Mindig csak a két fél.
2010. jún. 1. 10:06
 6/14 anonim ***** válasza:

jó a helyesírásod:D futtok és társai.



nem lányom, csak meg akar kettyinteni, aztán maradna a bnőjével. ennyi!

2010. jún. 1. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Egyetértek, hogy általában egy megcsalásnál nem a harmadik a hibás. Nem neki van párja, nem neki kellene elgondolkozni leginkább, hanem annak a félnek, aki éppen megcsalni készül a barátnőjét.
2010. jún. 1. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

nem a helyesírásomról kérdeztelek...légyszíves ne légy ilyen szőrszálhasogató...


Ha nem akarsz rendes választ adni, akkor el lehet más oldalra menni. Kösz.


Ja és ne idegesítsd magad, nem fog megkegyinteni:))

2010. jún. 1. 14:54
 9/14 anonim ***** válasza:

én kötöttem bele a helyesírásodba.

kicsit goromba voltam, de csak azért, mert bele gondoltam, h simán lehetne az én barátom is, mivel nekünk is másfél éves kapcsolat, stb. ...



de most ha visszagondolok, hogy hogy ismertem meg a barátom, már egész másképp látom a dolgot, hiszen nagyon hasonlít a tiedre.



A barátomat már azelőtt 1 éve ismertem, h összemelegedtünk. Haveri szinten elmentünk kocsikázni vele: én, bnőm, meg barátom egyik haverja. Közben barátomnak fél éves kapcsolata volt. Aztán hazavitt engem és bnőm, de először bnőmet tette ki, aztán engem.

Onnan kezdődött minden :) barátom úgymond hűséges pasi, nem történt köztünk csók sem, semmi. És én sem vagyok az a típus, aki ilyen megcsalásos dologba benne lett volna. Mindjárt jelentettem volna a bnőjének az biztos..:D

szóval néha elmentünk sétálni, beszélgetni, de én semmit nem reméltem, hiszen tudtam h bnője van, és nem gtam volna h tőlem többet szeretne.



aztán másfél hónap találkozgatás után szakított a bnőjével, és engem választott!



ui.: csak nehogy visszakapjam!!!!!

a barátom is végzős!!

2010. jún. 1. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Amúgy megkaptam a választ...csak egy játék volt...semmi különös...még jó, hogy idejében észrevettem...:-j
2010. jún. 2. 12:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!