Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen kifogása lehet egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen kifogása lehet egy fiúnak aki (nem jogosan) megütötte a barátnőjét? 17/L

Figyelt kérdés

Anyu felhívott tegnap este, amikor a barátomnál voltam, hogy a kutyusomat elütötte egy autó és meghalt. Én nagyon kiborultam és elkezdtem sírni. A barátom eleinte próbált vigasztalni, de nem sikerült neki.

Nem tudom mennyi ideig sírhattam, de a párom elezdte mondani, hogy most már azért befejezhetném. Én egyszerűen nem tudtam befejezni a sírást. Aztán a barátom azt mondta, hogy ha nem fejezem be a sírást felpofoz. Én erre mondtam, hogy csak nyugodtan, nem csinálok semmit ellene és ő erre megütött.

Ezután kirohantam a szobájából, a házból és hazáig futottam. A telefonom folyamatosan csörgött, de nem érdekelt. Ma reggel pedig írt egy smst, hogy sajnálja amit csinált és beszéljük meg a dolgot.


2010. jún. 23. 16:40
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
mi az h mekkorát kapott?! az lényegtelen...a fontos az h az a gerinctelen kcsg hímnemű kezet emelt a lányra...én egy az egybe kidobnám...ha egyszer megcsinálta, máskor is megteszi...
2010. jún. 23. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:
100%
Huh,basszus...dobd ki azt a szemetet! :@ Én biztosan azt tenném.szemét volt,hogy megütött!! Elhsizemhpgy sírtál,én is azt tettem volna,de hogy ezért felpofoz! Mekkora egy marha! Nem érdemel meg Téged! Dobd minél hamarabb!!
2010. jún. 23. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 Fke ***** válasza:

szerintem azt látta, hogy pánikolsz

és le akart állítani

nem mondom, hogy igaza volt, mert nem volt

itt érthető volt, hogy sírsz, nem volt szükséghelyzet semmi

akkor elfogadható az ilyesmi, ha valaki leblokkol, amikor csinálni kéne valami fontosat, mert szükséghelyzet van, süllyedő hajó ilyesmi

a pasid hülye. szakíts vele, de előtte kérdezd meg, hogy miért és írd le mit felel. érdekelne

2010. jún. 23. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:
100%
vigasztaljon,ne üssön meg...hát a jó édes anyját pofozgassa...nem hisztiroham...kiborult,kész,ennyi,segíteni kell neki,vigasztalni...
2010. jún. 23. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:
100%

A 17/F-nek annyit mondanék, hogy ez egy tévhit, hogy minden sírógörcs esetén pofonnal kell magához téríteni az embert. Sok példát hallottam, hogy sírógörcs közben megpofozták az illetőt, és csak még jobban belehergelték vele, ezzel nem lehet magához téríteni! Különben is a kérdezőnek nagyon komoly oka volt arra, hogy kiboruljon, ilyen esetben végképp ne pofozkodjon!!! Vajon ha neki meghalna valakije, és sírni kezdene, örülne, ha egy pofonnal akarnák lenyugtatni? :S Egyszerűen egy érzéketlen tuskó, aki valószínűleg nem tartotta komoly dolognak azt, hogy meghalt a kérdező kutyája, és nem hatotta meg.


Kérdezőnek meg: Amit a többiek is elmondtak előttem, DOBD KI!


21/l

2010. jún. 23. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:

szakíts vele!


és kérj tőle egy új kutyát

2010. jún. 23. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:

szerintem is fejezd be vele ezt a kapcsolatot, mert ezt csak ugy nem lehet megbocsátani, főleg nem elfelejteni

26 l

2010. jún. 23. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:

szakíts vele! hihetetlen, hogy egy pasi ilyen primitív legyen! én már rengetegszer sírtam el magam a barátom előtt, mikor haza kellett utaznom (távkapcsolat), de mindig magához ölelt, és kedves hangon mondogatta, hogy ne sírjak, mert jövő héten úgy is találkozunk :)

a te barátod nagyon primitív, szerintem szakíts vele!

2010. jún. 23. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:
egy igazi csicska a barátod,az ilyeneket állba vágnám ;>
2010. jún. 23. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:

mit kell ezen veszekedni?fiuk,ha en utnelek meg titeket,gondolom hogy visszaadnatok azonnal,lanyok,ha egy lany utne meg csak ugy,nem turnetek el,ez is pont olyan,aki ezt nem erti az eleg sotet alak.


clyde88

2010. jún. 28. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!