Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen kifogása lehet egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen kifogása lehet egy fiúnak aki (nem jogosan) megütötte a barátnőjét? 17/L

Figyelt kérdés

Anyu felhívott tegnap este, amikor a barátomnál voltam, hogy a kutyusomat elütötte egy autó és meghalt. Én nagyon kiborultam és elkezdtem sírni. A barátom eleinte próbált vigasztalni, de nem sikerült neki.

Nem tudom mennyi ideig sírhattam, de a párom elezdte mondani, hogy most már azért befejezhetném. Én egyszerűen nem tudtam befejezni a sírást. Aztán a barátom azt mondta, hogy ha nem fejezem be a sírást felpofoz. Én erre mondtam, hogy csak nyugodtan, nem csinálok semmit ellene és ő erre megütött.

Ezután kirohantam a szobájából, a házból és hazáig futottam. A telefonom folyamatosan csörgött, de nem érdekelt. Ma reggel pedig írt egy smst, hogy sajnálja amit csinált és beszéljük meg a dolgot.


2010. jún. 23. 16:40
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
2010. jún. 23. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:

"Nem az a lényeg, hogy mekkorát kaptam, hanem a tény, hogy megpofozott."

Így igaz. Mellesleg szerintem ha nagyon pofozott volna fel, nem is lenne kérdés, hogy mit kéne tenned. Bár szerintem így se kérdés. Mi lenne vele a jövőben? Milyen ember, milyen férj, milyen családapa lenne abból, aki ha nem tetszik neki valaki viselkedése, felpofoz?

Lehet, hogy neki egy kutyus elvesztése nem lenne nagy ügy. De neked nagyon is az, és ezt neki el kéne fogadnia. Nem képes rá, tehát nem tud olyannak elfogadni, amilyen vagy. Megéri így folytatni?

2010. jún. 23. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:

lehet ,h neki sem jöttek jól a dolgok ,és kicsit ingerült volt..de ez nem ok arra ,h megüssön.szerintem dobd ki!az ilyenek nem fognak változni..mi lesz legközelebb megint megüt ha véletlen sírni kezdenél?én a helyében támogattalak volna,megnyugtattalak volna stb,nem megütni!

Azt fogja mondani ,h : -Jaj nem akartam,véletlen volt.Sajnálom,megváltozom..

hagyjuk már.lapátra vele :P

17/F

2010. jún. 23. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:
8%
egy paraszt baratod van/volt,en is pofoztam fel lanyt de csak nagyon ovatosan,majdnem simogatas volt csak,mert azt mondta hogy "ha szeretek mas lanyt is akkor szeressem,de ot akkor is tartsam meg masodik szerelmemnek" persze hogy felpofoztam egy kicsit hogy tobb ilyet ne mondjon,tudom ez egy masik eset.de a te baratod nem is szeret teged egyeltalan 23/f
2010. jún. 23. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:
1%

Ez nem megütés volt bazzeg!!!! OMG szólt előtte! Azt hitte hisztirohamot kaptál, és igen, azt meg kell pofozni mert attól elmúlhat! Azért pofozott meg mert jót akart mert sajnáltattad ott magad meg sírtál órákon keresztül!

Ez olyan mintha egy orvost felelősségre vonnál, hogy bánt téged műtét közben mert vagdos. Az nem bántás bameg jót akar vele!


Ez tökre nem olyan h megüt :/

17/F

2010. jún. 23. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:
100%
Olvasom itt hogy a legbunkóbb parasztnak is van nője, ezt nem értem, én a srác helyében vigasztaltam volna a lányt, csak nincs kit.
2010. jún. 23. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:
100%

16:57 -es válaszoló. egyáltalán nem értek veled egyet. egy férfi sose üssön meg egy nőt, pláne nem egy olyan lányt akit elvileg szeret.



a barátod egy bunkó, neveletlen idióta, paraszt.

szerintem szakíts vele. mi az, hogy ilyenért megüt?!

én biztos behúztam volna neki, de ez már nem ide tartozik.


15/L

2010. jún. 23. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is egy paraszt, még akkor is, ha ilyen sírógörcs miatti pofon. Számomra a kutyám családtag, én is nagyon kiborulnék, ha ne adj Isten meghalna...

19F

2010. jún. 23. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:
2%

De ez nem megütés!!! De ok, akk ne üsse meg soha, de akk a csaj meg ne hisztizzen órákig! De mondom h ez nem számít megütésnek -.-

17/F

2010. jún. 23. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 A kérdező kommentje:
Te nem buknál ki azon, hogy elveszted azt akit szeretsz? Lehet hisztinek nevezni, ha neked attól jobb.
2010. jún. 23. 17:06
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!