Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen kifogása lehet egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen kifogása lehet egy fiúnak aki (nem jogosan) megütötte a barátnőjét? 17/L

Figyelt kérdés

Anyu felhívott tegnap este, amikor a barátomnál voltam, hogy a kutyusomat elütötte egy autó és meghalt. Én nagyon kiborultam és elkezdtem sírni. A barátom eleinte próbált vigasztalni, de nem sikerült neki.

Nem tudom mennyi ideig sírhattam, de a párom elezdte mondani, hogy most már azért befejezhetném. Én egyszerűen nem tudtam befejezni a sírást. Aztán a barátom azt mondta, hogy ha nem fejezem be a sírást felpofoz. Én erre mondtam, hogy csak nyugodtan, nem csinálok semmit ellene és ő erre megütött.

Ezután kirohantam a szobájából, a házból és hazáig futottam. A telefonom folyamatosan csörgött, de nem érdekelt. Ma reggel pedig írt egy smst, hogy sajnálja amit csinált és beszéljük meg a dolgot.


2010. jún. 23. 16:40
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy paraszt a barátod. És ha egy rokonod halt volna meg? Akkor is lekever egyet? Jha és erre nincs elfogadható kifogás. Szerintem szakíts vele! ÜDV23F
2010. jún. 23. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
100%
Szakíts vele!
2010. jún. 23. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
88%
Nincs olyan ok, amiért az ember a szerelmét bánthatná!!! A "barátod" nagyon agresszív, ostoba alak, az ilyentől jobb minél gyorsabban megszabadulni!
2010. jún. 23. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez elképesztő,hogy ilyen emberek vannak,én is sírnék ha a kutyám meghalna,pedig én nem is lány vagyok...És pont neki kéne vigasztalni téged,és együtt lenni veled ilyen helyzetben,erre felpofoz?Hát ez nagyon felháborító!Szerintem többet ne is beszélj vele,durva ha valaki egy lányt/nőt megüt,de hogy ilyen dolog miatt,hát ez nagyon kegyetlen dolog!
2010. jún. 23. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
100%
szakíts vele
2010. jún. 23. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
3%
mekkorát kaptál? ha kicsit akk ne szakíts vele
2010. jún. 23. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
79%
Hagyd el,gondolj arra,hogy mi lesz ha később gyerekeitek lennének? mindenért felpofozná őket mert őt zavarja?
2010. jún. 23. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
100%
Dobd ki! Ez egy paraszt!
2010. jún. 23. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 A kérdező kommentje:
Nem az a lényeg, hogy mekkorát kaptam, hanem a tény, hogy megpofozott. Am ami neki kicsi, lehet nekem nagy.
2010. jún. 23. 16:48
 10/40 anonim ***** válasza:
100%
Nincs rá kifogás. Ha nem bír elviselni, ha csak akkor vagy neki jó, amikor minden oké, ha pont akkor nem bír melletted lenni, amikor a legnagyobb szükséged lenne rá, akkor szerintem egyértelmű a válasz. És: előbb kellett volna gondolkodnia, utána cselekedni. Inkább sírd ki magad egy olyan pasi vállán, aki olyankor is a társad tud lenni.
2010. jún. 23. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!