Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítani szeretnék, de nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítani szeretnék, de nem megy! Szerintetek?

Figyelt kérdés

Szeretem a barátomat, de nem az a bizsergős szerelem ez. Meg akarom neki ezt mondani, és, hogy nem látom értelmét a kapcsolatnak. De nem megy! Talán azért, mert hiányozna, mint barát? Vagy mert jó hozzám és nem akarom megbántani? Mi a véleményetek?

Előre köszönöm mindenkinek! 18/L


2010. jún. 23. 16:16
 1/7 anonim ***** válasza:
81%
Azért nem mered ott hagyni mert félsz, hogy akkor úgymond egyedül maradsz és nem lesz egy srác aki majd körbeugrál és körbecsókolgat.
2010. jún. 23. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
31%
Hát én is ugyanígy vagyok ezzel, már párszor szakítottunk de aztán kibékültünk, de tudom h ez nem jó így...Mégis nehéz kimondani hogy vége, de ne félj tőle...Légy határozott, biztos jön egy olyan valaki aki tényleg hozzád illik!!Ne pazarolj ilyen kapcsolatra el több időt...24L
2010. jún. 23. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
62%
Az is lehet, hogy félsz attól, ahogy reagálna. Én is ezért halogattam sokáig a szakítást, nem kellett volna, mert így csak még rosszabb volt, amikor végül kimondtam :(
2010. jún. 23. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
azért mert szakitasz vele attól még lehettek barátok. Feltéve ha nem haraggal váltok el.
2010. jún. 23. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Odaállsz elé, és elmondod azt neki amit nekünk. Majd szépen leszállsz a srácról. Mondjuk én a srác helyébe utána maximum köszönnék csak neked. Ezt csak azért tenném, nehogy újraösszejövős tili-toli legyen a vége. Köszönöm neeeemmm... Ebből én már kinőttem. Lehet hogy ideig óráig nagyon szar lesz, de inkább kiállok magamért mintsem egy olyan ember oldalára álljak akiben nem bízhatom meg 100000%-an. ÜDV23F
2010. jún. 23. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ilyen helyzetben én is voltam... hát kemény.

Hosszú (számomra) szerelem nélküli hónapok után vettem nagy levegőt, és mondtam neki, hogy sajnálom, nem ezt érdemli, de vége. Nagyon, NAGYOn nehéz volt, sírt meg minden...

Sose hagyj kiskapukat, nehéz volt, de énis leszögeztem sokféleképp mikor rákérdezett, hogy nem, semmi ujrakezdés, próbálkozás, ennyivolt.

Mi barátok maradtunk, bár szakítás után én nem kerestem, nem akartam "bántani", ő keresett meg jó fél évvel késöbb :)

2010. jún. 23. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nagyon sokan járnak ebben a cipőben, többek közt én is! Rettenetesen nehéz kimondani...
2010. jún. 23. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!