Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg a pasik képtelenek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg a pasik képtelenek szakítani? Olyan nagy kérés, hogy ha úgy érzi nem megy tovább akkor kimondja? De még rábólintani sem tud ha felhozom ezt az opciót. Most akkor mi van?

Figyelt kérdés
2009. okt. 23. 19:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel én is így vok, igen nehéz azt mondani!!! Én úgy vagyok vele, hogy van barátnőm és jó nekem, de hát nők... mindegy...
2009. okt. 23. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Ezen most meglepődtem.

Azt hittem, hogy a pasik "szeretnek" szakítani, mert gyorsan elintézik azt kész.

De ha nem mondja el, akkor minek kínozná magát, ha neki sem jó? :O Nemértem...

2009. okt. 23. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
én se tudok szakítani a bnőmmel... még egyszer nem tettem meg, mindenkit elfogadtam, persze ha volt vmi gond azt megbeszéltem vele, de én kimondani nem tudom :S
2009. okt. 23. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Egyszerűen nem értem, olyan, mintha szakítani akarna, minden jel erre mutat. De nem teszi meg. Rákérdezek, nem mond semmit. Kimondom helyette, rábólinthatna, azt sem teszi meg. Marad a nagy büdös semmi, mint válasz. Én meg nem tudom értelmezni. És nem egy kamaszsrácról van szó ráadásul.
2009. okt. 23. 20:00
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Azt hiszem átérzem a helyzetedet.

Velem is elég "fura" a pasim, amikor meg mondom neki, hogy "Figyelj nem kötelező ez az egész" akkor egyből az a válasz, hogy "Tudom, hogy nem az, de miért mondod ezt?"

Szóval nálunk is kb. ez van:S Én abban bízom, hogy ha nem akarná ezt az egészet, akkor megmondaná, mert ő sem gyerek már...

Talán azért nem bólint rá neked sem, mert nem akarja, hogy vége legyen. Nem??

2009. okt. 23. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
szerintem ez nem nemektől függ, nekem több olyan csajom volt eddig akik nem merték megmondani hogy legyen vége...
2009. okt. 23. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Nem tudom miért nem mond se igent, se nemet. Szó szerint ha kérdezek hallgat. Majd valami egész másról kezd beszélni.
2009. okt. 23. 20:10
 8/13 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok? Lehet arra vár, hogy te zárd le, mert ő nem akar megbántani.
2009. okt. 23. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
A kérdésedre egyszerű a válasz Gyávák! Azért nem mond semmit mert fél hogy ha elhagy egyedül marad és így inkább kitér a válasz elől míg nem talál valakit akivel potolhat és ha talál akkor is úgy intézi te mond ki a "vége" szót nehogy ők legyenek a szemetek mert elhagynak.
2009. okt. 23. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Én 29, ő 50.

A történet bonyult, a lényeg, hogy választás előtt áll(t), de még nem tudja hogy döntsön?! Gyötrődik, én is, én már "felajánlottam" neki, hogy menjünk szét, de mondom erre se képes rábólintani. Én meg nem értem...

2009. okt. 24. 12:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!