Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Még mindig a lányokat "k....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még mindig a lányokat "k. Vának", a fiúkat meg "menőnek" tartják, ha sok partnerük volt? A hosszútávú kapcsolatra nők is képtelenek lehetnek.

Figyelt kérdés

Őszinte leszek. Valami miatt nem tudok megmaradni egy hosszútávú kapcsolatban sem. Olyan 2 hónap után rám jön a menekülhetnék, és egyszerre már minden zavar a másikban. Ekkor persze jön a szakítás... Viszont egyedül sem szeretek lenni, és elkezdek keresgetni, hátha mégis rábukkanok a nagy Ő-re. Imádom az ismerkedést, amikor még minden új, amikor el kell csábítanom a kiszemelt srácot... Lehet, hogy maga a játék tesz boldoggá és ha már megszereztem, mindegy milyen tulajdonságai vannak elveszti a varázsát?! Bűntudatom van, minden egyes szakítás után(volt olyan h bár kiábrándultam, még a barátommal voltam egy 1,5 hónapig csakh magamnak bebizonyítsam h visszajöhet a lelkesedésem de nem jött...) Szerintetek melyik nagyobb bűn: megmondani h eltűnt a varázs, vagy hitegetni tovább?

Most már félek új kapcsolatba kezdeni, mert félek a külvilág és a jövőbeli párom véleményétől...

Szerintetek hallgassak az eszemre és tartogassam magam, vagy viselkedjek női casanovaként és érezzem jól magam? (22 lány)


2010. jan. 30. 01:15
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Azért mert más a biológiai rendeltetésük; a férfiaknak mennyiségre, a nőknek a minőségre kell törekedni. Egy férfinak egy nő lefektetéséhez el kell csábítania, míg fordított esetben igazából a nőknek csak fel kell kínálniuk magukat (ha nem nagyon csúnyák, illetve a kiszemelet férfi nem melef, ez elég szokott lenni). Tehát közel sem ugyanazok a körülmények.

Na, most, a férfiak nőcsábászsága inkább más férfiak szemében menő, míg a partnerüket gyakran váltogató nők a nők szemében is ribancok. Ezt is érdemes figyelembe venend.


Egyébként szerintem kissé éretlen vagy még. Próbálj tényleg a "nagy Ő"-re koncentrálni, mert bármilyen "álompasi" is lesz, nem fogadnék rá, hogy "női casanovaként" sok esélylel indulnál nála.

2010. jan. 30. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
32%

Engem elcsábíthatsz, ki is használhatsz, és én kérem, hogy dobj ki.:D


tommy

2010. jan. 30. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen vannak nők akik hosszútávú kapcsolatra képtelenek. Ők egy idő után sivárak lesznek mások szemében és van akiknek meg rib@ancok. Egyenlőre csak azt csináld, hogy ismerkedsz, de ne menj bele kapcsolatban. Ezzel talán "kiélheted" azt ami miatt nem bírsz megmaradni egy komolyabb kapcsolatban. Ha meg benne vagy akkor viszont próbáld meg abban a pasiban megtalálni azokat az értékeket amik elejétől fogva megfogott benne. Ha több kell ezeknél akkor fedezd fel mi rejlik még benne. Ne hagyd, hogy "ellaposodjon" benned a másik iránti vonzalom. Nem lehetetlen dolog ez csak türelem játék és meglesz az eredménye. Még fiatal vagy. Sok sikert. 29/N.
2010. jan. 30. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!