Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szűz lány vagyok és a barátomm...

Szűz lány vagyok és a barátommal 4 hónapja próbáljuk a szexet, de nem megy mert összeszűkűl és nagyon fáj mikor az ujja át akarná szakítani a hártyát. Lehetséges az is, hogy gátlásos vagyok és az miatt nem megy. De hogyan győzzem le?

Figyelt kérdés
Olvastam erről a vaginizmusról, de ott úgy van, hogy nem tágul, enyém (barátom állítása szerint) már tágult a 4 hónap alatt, egyre beljebb tud menni az ujjával. Egyébként orális meg petting szokott lenni. Segítsetek, ha tudtok! :)16 éves lány
2008. nov. 14. 15:15
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A gátlásosság nagyon befolyásoló tényező lehet. Szerintem próbálkozzatok (még)több pettinggel, ujjazással, teljesen engedd el magad, nyugodt körülmények között, hogy ne az legyen hogy félsz valamitől is (pl. rátok nyitnak).
2008. nov. 14. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Először is nyugodj meg! Ez a legfontosabb.Muszáj ellazulnod ahhoz hogy sikerüljön a dolog.El kell lazítanod magad teljesen.

Elég nedves vagy,mikor a barátod be akarja dugni az ujját? Mert ez is nagyon fontos. Hosszan kényeztessen előtte, ez az oldódásban is segíteni fog, és ha kell, használjatok síkosítót is.Legyetek türelmesek,siekrülni fog. Én is ilyen voltam, és mára már nincs semmi probléma, már szeretkezni is tudunk a párommal és nagyon élvezem. Előtte persze rengeteg petting volt, aminek az eleje nem volt éppen kellemes,de sajnos ezeken át kell esni.Később,az első szeretkezés legalább kevésbé,vagy egyáltalán nem fog fájni.

Már nagyon sok ilyen kérdés volt egyébként, azokból sok mindent megtudhatsz!Használd a keresőt :)

2008. nov. 14. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet, hogy az a baj, hogy ennyire a szexre koncentrálsz? 16 éves vagy, még bőven van rá időd, előbb-utóbb úgyis meglesz, gondolj erre! Inkább ne azon agyalj, hogy a francba, tuti nem fog beférni, hanem próbáld kiélvezni azt, ahol éppen tartasz. Szűz nem leszel már soha többet, ha egyszer elveszted, szal engedd el magad, és élvezd ki azt, ami most van! CSAK arra próbálj gondolni amikor kényeztet, hogy milyen jó.
2008. nov. 14. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
lehet, hogy még időre van szükséged, mi fél évet vártunk a barátommal, mondjuk már idősebb voltam nálad 2 évvel. még ismerjétek meg jobban egymást, nem kell sietni. az is lehet, hogy nem ilyen probléma van és akkor lehet, hogy érdemes lenne elmenned nőgyógyászhoz.
2008. nov. 14. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
44%

Miért szurkoltok neki és adtok tanácsokat!!!

Figyelj, az a helyzet, hogy a szervezeted még em elég érett a szexuális kapcsolatra! Nem kell rohanni sehova! Ha ennyire akarod, sok negatív élményed lesz még, mert csak az agyad akarja, de a tested, lelked még nincs felkészülve rá!

Várj amíg Te kívánod és tudod, hogy kívánod a dolgot!!!

2008. nov. 15. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!