Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elég fura! Most akkor mi is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elég fura! Most akkor mi is van? Bővebben lent!

Figyelt kérdés
A volt barátommal már 1éve szakítottunk. Kb. 1hónappal ezelőtt msn.en beszélgettünk( ő szokott mindig rámírni, én figyelembe se veszem, hogy fent van) és egyszer csak elkezdett nekem az aktuális barátnőjéről irogatni. Mondtam neki, hogy teljesen hidegen hagy a barátnője, és már ő se érdekel. Erre megkérdezte, hogy ha látnám rajta, hogy megváltozik, meg tök rendes, meg minden akkor újra kezdeném-e vele. Erre írtam neki, hogy nem, és hogy soha többé nem kezdeném vele újra,és már nem érdekel, és nem csinálhatja meg még1szer ugyanazt amikor még jártunk. A válaszomra ideges lett és elhordott mindennek, felhozta a kapcsolatunkat amikor jártunk, és a végére odaírta, hogy már én sem érdeklem őt. A kérdésem pedig az lenne, hogy akkor most mit is érez, vagy mi baja van???
2010. jún. 21. 22:57
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
ja. bocs. nem is olvastam újra..1 éve szakított és azóta szétnőzte magát hetes, max hónapos kapcsolatokkal. Kicsit megismerték a lányok, elhajtották? Na akkor tényleg nem azért megy vissza, mert hirtelen eszébe jutott,h szeret, már bocsi. És mivel te dobtad, biztos okod volt rá, így azután üzengetései nem számítolódnak hozzá ehhez a kérdéshez:)
2010. jún. 21. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Ui.: milyen korú egyénekről beszélünk?
2010. jún. 21. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
én16, ő19
2010. jún. 21. 23:32
 14/19 anonim ***** válasza:

Akartam írni, hogy a megcsalás csak egy nagyzás amit azért kezdett el, hogy nem csak úgy kidobod, hanem ő megérdemelte, mert ilyen fasza dolgot tett.

De egy 19 évesből viszont kinézem a megcsalást.

2010. jún. 21. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Ha nem csalt volna meg, még azt mondanám, hogy szereted téged. De ha egyszer is megcsalt, soha nem szeretett igazán.
2010. jún. 22. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Ha egy kapcsolatnak vége, akkor mindegy, hogy miért van vége. Ha Te elfelejtetted már és tényleg nem érdekel, akkor Neked nincs gondod vele. Miért érdekel, hogy benne mi van?

Egyébként bántja a dolog az önérzetét. Én is szakítottam majdnem 1 éve, minden okom megvolt rá, mégis bánt még a dolog és agressziót fedezek fel magamban, ha rá gondolok. Sőt, az elején még majdnem vissza is könyörögtem magam, de szerencsére nem lett belőle semmi. Egyszerűen szarul érzi magát, de a pitizáse már nem Rólad, Neked szól, hanem önmagának, önmagáról. 24f

2010. jún. 22. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
és az még közrejátszhat, hogy összetalálkoztam a legjobb haverjával, és amióta kidobtam jobb csaj lettem és a haverja gondolom mondta neki hogy összefutottunk és hogy milyen vagyok...
2010. jún. 22. 14:52
 18/19 anonim ***** válasza:
ha még érdekel téged az a fiu akk ne huzd az időt, ha meg nem akk ne foglalkoztasson hogy ő miket írkál neked, vagy tiltsd le msn-ről ha zaklat...
2010. jún. 25. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
Szerintem szeret téged még mindig. És vissza szeretne kapni és azért tette fel ezt a kérdést. és lehordásról pedig annyit,hogy rosszul esett neki a válaszod.
2010. jún. 25. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!