Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elég fura! Most akkor mi is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elég fura! Most akkor mi is van? Bővebben lent!

Figyelt kérdés
A volt barátommal már 1éve szakítottunk. Kb. 1hónappal ezelőtt msn.en beszélgettünk( ő szokott mindig rámírni, én figyelembe se veszem, hogy fent van) és egyszer csak elkezdett nekem az aktuális barátnőjéről irogatni. Mondtam neki, hogy teljesen hidegen hagy a barátnője, és már ő se érdekel. Erre megkérdezte, hogy ha látnám rajta, hogy megváltozik, meg tök rendes, meg minden akkor újra kezdeném-e vele. Erre írtam neki, hogy nem, és hogy soha többé nem kezdeném vele újra,és már nem érdekel, és nem csinálhatja meg még1szer ugyanazt amikor még jártunk. A válaszomra ideges lett és elhordott mindennek, felhozta a kapcsolatunkat amikor jártunk, és a végére odaírta, hogy már én sem érdeklem őt. A kérdésem pedig az lenne, hogy akkor most mit is érez, vagy mi baja van???
2010. jún. 21. 22:57
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Azért beszélt a barátnőjéről, hogy téged féltékennyé tegyen. Majd ígérgetett csillagot az égről, amit te elutasítottál és ezért a sikertelenségének súlya dühbe ment át. Kb. ennyi
2010. jún. 21. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim válasza:
100%
Az van h eszebe jutottal, es ujra kezdene veled, de mikor latta h nincs eselye, ahogy a pasik szoktak, megprobalta kiszedni magat h ne erezze kikosarazva magat,s h a buszkesege is megmaradjon, de ez nem jott ossze neki
2010. jún. 21. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
akkor nem is szeret?
2010. jún. 21. 23:03
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

:O na ez érdekes kérdés, ennyiből.

Nekem a visszakönyörgésekre van egy kis gondolatom.

A pasi elhagyja a csajt, hogy ő úgy is talál jobbat. Próbálkozik erre, arra néha valami kis 1-2 hetes összejön. Aztán rájön, hogy nem kapnak a halak. Ezért a kapuzárási pánik előtt és a magány hatására megpróbálnak visszamenekülni az utolsó érzelmileg biztos pontba.

Tehát sztem nem szeret. Csak azt hiszi, mert szüksége van valakire.


Bocs, ha finomkodnom kellett volna, én csak gépelek:D

2010. jún. 21. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem újra akarta volna veled kezdeni a dolgot. Az új csaj dumával akart féltékennyé tenni. Ennyi.
2010. jún. 21. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
0%os kommentelő-.-": jó tudni, hogy az vagyok
2010. jún. 21. 23:12
 7/19 A kérdező kommentje:
59% kommentelőnek: lehet benne valami. de 1hónap alatt 3bnője volt. 5hónapig voltunk együtt, mióta kidobtam csak hetes, vagy 1hónapos kapcsolatai voltak. de amikor kidobtam nem fogadta el, és írogatott meg üzengetett ahol csak tudott :S
2010. jún. 21. 23:16
 8/19 anonim ***** válasza:
kezdhetnénk ott, hogy miért dobtad ki?
2010. jún. 21. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
1 év szakítás már nem tegnap volt ....:D
2010. jún. 21. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
az ok: a kapcsolatunk vége felé már csak veszeketünk, és ha megkérdeztem mi baja akkor mindig bunkóskodott. aztán bevágta h végig megcsalt. most meg azt próbálja beadni ,hogy soha nem csalt meg.
2010. jún. 21. 23:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!