Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Na elég fura szitu, de azért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Na elég fura szitu, de azért szeretném kihozni a maxot (? )

Figyelt kérdés

Na először is véleményeket: Volt egy lány, már év elején beleszerettem, de sokáig halogattam a dolgot és egyszerűen elszúrtam az egészet, aztán utolsó próbálkozás gyanánt írtam egy levelet neki, de egy szót nem szólt hozzám azóta(mondjuk addig se sokat, de én se hozzá:D)

Aztán most valahogy meguntam az egészet és most már nem érdekel(oszt. társ) És most észrevettem valamit egy másik lánnyal kapcsolatban...azt hiszem tetszek neki de ez csak megérzés, de nem tudom igazán eldönteni, nincs kedvem megint koppanni pláne osztályon belül...próbálok felvenni vele szemkontaktust, de kapkodja a fejét, utaltam is rá egy kicsit, de jóformán semmi, csak a barátnőjével beszél állandóan, gondolom okosságokat gyártanak...nem tudom nem szeretnék koppanni éppen ezért szükségem lenne egy rakat célozgatásra meg egy pár jó tanácsra megköszönném

15/f


2010. ápr. 14. 19:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát mosolyogj rá a csajra és ha visszamosolyog akkor próbálj vele beszélgetni. de egyelőre csak barátian, ne vidd túlzásba
2010. ápr. 14. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem fogadd meg ezt a szabályt: Házi nyúlra nem lövünk!

Mivel 15 éves vagy, ezért feltételezem, hogy középsuli elsős. Vagyis ha most össze is jönnél egyik osztálytársaddal, de pár hónap után szakítanátok, elég szar lenne utána mégis minden napot együtt tölteni vele, mert hát ugye egy teremben vannak óráitok. Sztem keress valakit osztályon kívül.

2010. ápr. 14. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen tudom, de azért megpróbálnám hátha
2010. ápr. 14. 20:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!