Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor mi a szitu? 17/l

Figyelt kérdés
Elmentem tegnap bulizni, kicsíptem magam, volt pár fiú akik folyamatosan bámultak de egyikőjük se jött oda..csak néztek..úgy indultam el otthonról h "ma végre bepasizok" de egyszerűen nem alakult semmi sem..
2011. okt. 23. 19:34
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Ronda vagy, mint a bűn:)
2011. okt. 23. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Az a szitu, hogy puha p...ű, fiúbőrbe öltözött kislányok voltak a bulin...

Ne alázd meg azzal magad, hogy odamész! Az az ő dolguk...

Ha meg nem mernek, hát akkor magukra vessenek...

2011. okt. 23. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
51%
hogy lehet ilyen kérdést feltenni?
2011. okt. 23. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Attól függ mennyire csípted ki magadat mert pl én nem bírom a tetőtől talpig ki sminkelt miniszoknyás segg kilátszós k..... Másik meg lehet a fiuk tényleg gyávák voltak vagy csak kukkolni szeretnek :))))))))))
2011. okt. 23. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anyádvagyok válasza:
ezt most komolyan tőlünk akarod megtudni ? HÁT OTTVOLTAM B@ZDMEG ? : OOO
2011. nov. 5. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
ne tinidiszkóban ismerkedj..
2011. nov. 5. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Tenni is kell azért, hogy odamenjenek. Nekem elég volt mindig ránézni egy fiúra és már odajött. De lehet nálatok a pasik fatökűek :D
2011. nov. 5. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!