Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beszéljek vele? Most nem tudom, hogy mi is a szitu. Help!

Figyelt kérdés

Az osztályfőnök szervezett egy "tanulmányi kirándulást" vidékre és ott az egyik osztálytársammal,akivel már 11 éve ismerjük egymást megbeszéltük,hogy mi is van köztünk...

Nekem Ő már több éve tetszik,de én nem voltam benne biztos,hogy én is tetszem neki,mert mindig volt barátnője és nem gondoltam volna,hogy pont egy olyan lány tetszene neki,mint én.


De aztán amikor ott aludtunk,akkor átjött a mi szobánkba,a barátnőim kimentek "sétálni" (igazából az ajtó mögött álltak végig) és akkor Ő elmondta,hogy szerelmes belém és elege van abból,hogy féltékennyé próbálom tenni,amikor más srácokkal vagyok.

Mondtam neki,hogy nem akarom féltékennyé tenni,azokkal a fiúkkal én csak szimplán jóban vagyok,nem érzek irántuk úgy,mint Ő iránta.

Elmondtam én is neki,hogy szeretem és megcsókolt...:$

Azután átmentem az Ő szobájába aludni(Ő meg a legjobb barátja egy 2 ágyas szobát kaptak,a haverját kipateroltuk onnan) és egész éjszaka beszélgettünk meg csókolóztunk,de aztán másnap végig együtt voltunk,a buszon is egymás mellett ültünk.


De hazajöttünk és valahogy más lett...

Ez a kirándulás múlt hétvégén volt,de a héten a suliban teljesen máshogy viselkedett velem,mint eddig,alig beszéltünk.

Tudom,hogy biztos fura neki ez a helyzet,mert osztálytársak vagyunk,de lehet,hogy már nem érez irántam semmit,mert rosszul csináltam valamit(Ő már tapasztaltabb,mint én).

Igazából nem beszéltük meg,hogy most mi is van köztünk,de azért nem gondoltam volna,hogy kb. levegőnek néz azután,hogy csókolóztunk meg minden :S



Mit tegyek?

Beszéljek vele?

Ha igen,mit mondjak neki?

Nem fogja azt hinni,hogy én erőltetem a dolgot?



14/L


2011. okt. 31. 19:37
 1/7 anonim ***** válasza:

Oh, az osztálykirándulások már csak ilyenek. Ha te tudnád hány világmegváltó szerelem született minden egyes osztálykirándulásunkon! amik rejtélyes módon az iskola falai között már megszakadtak. Ne bánd, fiatal vagy, majd találsz másik srácot is, akinek nem csak az izgalom miatt tetszel, hogy most osztálykirándulás van meg minden. A sráccal kár foglalkozni, mert nyilvánvaló, hogy annyira nem kellesz neki, különben nem venne semmibe. Sz.ar érzés, meg minden, de kár megalázkodnod neki...

20L

2011. okt. 31. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

es ist einfach:

tessék odamenni hozzá és megkérdezni, hogy most mi a franckarika van :)


Egyébként: nem akarlak megbántani, de kétlem, hogy szerelmes lenne beléd...és még azt is, hogy te az vagy belé :)


Sajnos kezd (sőt már rég az) elcsépelt lenni ez a "szerelmes vagyok" mondat. Nem tudjátok, hogy mit is jelent pontosan ez :)

2011. okt. 31. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szerintem egészen nyilvánvaló: sejtette valahonnan, hogy tetszik neked. (vagy tőled, vagy látszik rajtad, vagy a barátnőidtől, akik voltak olyan "tapintatosak", hogy kihallgatták az intim beszélgetéseteket, ki tudja mire képesek még?)

Aztán ott volt a két ágyas szoba, a haverral, aki hajlandó máshol aludni. Sokan vesztik el a szüzességüket osztálykiránduláson, most minden egy helyen volt, kézenfekvő, hogy a srác mindent megtett, hogy befűzzön. (remélem nem volt több pettingél.)

Összefoglalva:alkalmas volt a szitu egy jó kis hancúroz, ő pedig bevetette az összes kamu dumát, hogy megkapja. Bejött.



Remélem tanultál belőle, mert ez nagyon gagyi, lejáratott szöveg.


21/L

2011. okt. 31. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Könyörgöm, csak 14 éves vagy.Ne ez legyen a legnagyobb problémád.
2011. okt. 31. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Sokak szerint én is tetszem(vagy tetszettem...) neki,ami lehet,hogy igaz,mert régebben az órákon mindig smseztünk és szemeztünk egymással,Ő puszikat küldött,ha ránéztem.Akkor csak azt hittem,hogy poénból csinálja,próbáltam nem figyelni rá.

De nagy valószínűséggel látszódott rajtam,hogy mit érzek iránta :$


Nem tudom,hogy Ő most mit érezhet,de szakított a barátnőjével,miután hazajöttünk,a suliban viszont csak annyit beszéltünk minden nap ,hogy "Szia,mizujs?" és ennyi.Ha órán valamikor oda néztem,ahol Ő ül,akkor csak annyit láttam,hogy vagy játszik vagy ír valamit a telefonján,ilyenkor azt vártam,hogy tuti nekem ír,mert mindig így volt,de nem...

Régen ha ránéztem,akkor vagy azt vettem észre,hogy Ő is néz engem vagy rám nézett Ő is és elkezdtünk nevetni.


Annyira hiányzik...:(

2011. okt. 31. 20:30
 6/7 A kérdező kommentje:

Amúgy persze,hogy ez a legnagyobb problémám,hiszem több napja nem tudok aludni,mert mindig arra gondolok,hogy milyen jó volt vele és hogy vajon Ő mit gondol rólam.


Most kiírta facebookra,hogy "Hát engem már mindenki utál?!" és olyan szívesen megírnám neki,hogy én nem utálom,de félek a reakciójától...:/

2011. okt. 31. 20:40
 7/7 anonim ***** válasza:

Hát akkor írd meg neki! Mi veszíteni valód van? Ha belegondolsz, akkor semmi, mert ha most levegőnek néz, ennél rosszabb nem lehet.

Amúgy meg biztos értékelné, hogy "tökös" csaj vagy, aki talpraesett és érett (a korához képest).

Ne félj a csalódástól, rengeteg fog még érni az életben!!

2011. okt. 31. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!