Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondja mindenki ezt?

Figyelt kérdés
hogy ha vége lett 1 kapcsimnak, azt ki kell heverni nem pedig belevágni még 1be. miért? mi lesz ha belevágok amikor még nem hevertem ki az előzöt?
2010. jún. 21. 20:07
1 2
 11/11 anonim válasza:

Szia. Hát sztem ez sok mindentől függ. Miért lett vége az előzővel, mennyire szereted még és természetesen, h te mit érzel készen állsz-e egy újra. Nálam is ez van. Nem rég lett vége egy elég hosszú kapcsolatomnak, de nekünk már nagyon nem működött keveset találkoztunk, már nem szerettük egymást úgy ahogy kellett volna. Most összejöttem egy másik sráccal, akinek elmondtam, h még nem hevertem ki teljesen a régit és rábíztam a döntést, h így is szeretné-e a dolgot segít-e felejteni és ő úgy döntött, h igen. Eddig jól érzem magam vele, nem érzem magam kis ribinek és legalább megpróbálok boldog lenni és nem sírni egy pasi miatt évekig. Szóval nem lesz semmi, h ha te úgy érzed, h szeretnéd. Ne mások véleményére adj ezt neked kell érezni.


19/L

2010. jún. 21. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!