Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért mondja azt mindenki,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondja azt mindenki, hogy sok a korkülönbség? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Pár hónapja megismertem egy fiút, és sokat beszélgettünk meg ilyenek. Mindennap találkoztunk...2 hete elkezdtünk járni. Nekem már elejétől fogva tetszett a fiú, ő pedig időközben belémszeretett. A fiú 22 éves, én pedig 15 vagyok. Engem nem zavar a korkülönbség, és őt sem. Letisztáztuk az elején, hogy nem akar egyből lefektetni, sőt addig vár, ameddig én akarom, mert neki most nem feltétlenül szexre van szüksége, hanem egy barátnőre, aki szereti őt, megbízik benne, stb stb. Viszont ott a baj, hogy amikor a barátaim megtudták, mindenki avval jött, hogy 7 év nagyon sok. Miért nem értik meg, hogy semmi rosszat nem csinálunk, csak szeretjük egymást?
2011. szept. 16. 22:30
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Mert tényleg sok, de ki a fenét érdekel ha őszintén szeretitek egymást.
2011. szept. 16. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
engem nem érdekel a korkülönbség. csak az zavar, hogy a barátaim mind ezt mondják.
2011. szept. 16. 22:35
 3/9 anonim ***** válasza:
45%

lol, egy felnőtt férfi egy kislánnyal jár..:O



MILYEN VILÁGOT ÉLÜNK?????????????????????????????????

2011. szept. 16. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
jól megértjük egymást, és ha nem fog működni a dolog, akkor annyi.
2011. szept. 16. 22:48
 5/9 anonim ***** válasza:
33%
őszintént idefigyelj. egy idős vagyok veled.fiú. te komolyan 22évesen fiúként elmondanád egy 15éves (friss suna) lánynak hogy meg akarlak baszni? sajnos...bocsánat a kifejezésért de kib*szott naív vagy. úgy is le akar fektetni...:|
2011. szept. 16. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Miért kell ilyen kreténnek lenni? Miért ne lehetne szerelmes egy 22éves egy 15 évesbe?
2011. szept. 16. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

7 éve, 15 éves koromban megismerkedtem egy 6 évvel idősebb sráccal, aki a vőlegényem lett idővel. Sok pletyka, elítélő és bíráló ismerősök, több mint 5 év nagy szerelem...

Szeressétek egymást, az a lényeg!

2011. szept. 17. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :)
2011. szept. 17. 14:10
 9/9 anonim ***** válasza:

Ezzel nincs szerintem semmi baj...általában az szokott lenni,hogy a körkülönbség...nem tudom,hogy sokszor miért lovagolnak ennyit ezen a témán.

Nekem is van egy ismerősöm,aki 20 felett és 15 éves barátnője van,megjegyzem nagyon régóta együtt vannak...a 20 feletti pasi és a lány apja ráadásul kollégák...

2011. szept. 17. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!