Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Itt miért mondja mindenki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Itt miért mondja mindenki olyan könnyen, hogy elhagynám a pasimat/csajomat?

Figyelt kérdés
ha van 1 olyan jellegű kérdés amire ez a megoldás mindenki olyan könnyen beírja,hogy én dobnám...ennyire könnyű lenne???
2011. júl. 10. 23:05
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
A lelki defektes, illetve normális párkapcsolatot nem megérőknek úgy tűnik igen. Vagy csak viccelni próbálnak, esetleg szarkasztikusak.
2011. júl. 10. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Azért, mert a pasijuk/ csajuk és nem a szerelmük akiért hajlandóak lennének harcolni.
2011. júl. 10. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
27%

70%fake,

25% szeret nagyontmondani,

5% tényleg meg is csinálná


Kábé ilyenek az arányok

2011. júl. 10. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
De mi mást kéne írniuk? Persze, maradj vele, had alázzon/verjen/csaljon tovább, nem baj, hogy 3 évig nem változott, majd megváltozik? Mindenki tudja, hogy ez nem egyszerű, de ha elég sok helyen olvassa az illető, akkor hátha biztos lesz benne, hogy ez a megoldás, és valamivel könnyebb lesz... sose láttam még ezt menthető kapcsolatokról, vagy sima hisztikről szóló kérdésnél...
2011. júl. 10. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 napietus ***** válasza:
én úgy vagyok vele, hogy amit valaki elvisel, azt meg is érdemli. ezért szoktam néha tanácsolni, hogy dobja az olyat, aki pl. aggresszív/hisztis/idegesítően féltékenykedő stb., mert nem kötelező az ilyesmit senkinek elviselnie. és van pasi/nő a világon garmadával.
2011. júl. 10. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"Azért, mert a pasijuk/ csajuk és nem a szerelmük akiért hajlandóak lennének harcolni."


Tudod ki fog harcolni egy szemét, hazug hűtlen ribancért, aki a hátam mögött k.rt félre.

Mégis mit írjuk, hogy nem baj, hogy hisztizik, rendszeresen hülyének néz és átb.asz, ráadásul másokkal fekszik le, maradj vele? Sokkal jobb egyedül, mint egy szar kapcsolatban szenvedni. Milliónyi fiú és lány van odakint, aki lehet, hogy jobb a jelenleginél. Azért a kapcsolat sem arról szól, hogy minden szart lenyelünk a másiknak, mert állítólag fontos nekünk. Aki pedig olyan hülye, hogy nem lép ki egy rossz kapcsolatból, az meg is érdemli, hogy szenvedjen, de akkor ne sírjon.

2011. júl. 11. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
14:35 Persze, tudni kell hol a határ, mi az amit még el tudunk fogadni és mi az ami kizáró ok és miért érdemes küzdeni. Nekem nem volt még ennyire negatív tapasztalatom, úgyhogy egy normális kapcsolatra gondoltam. Ezért kell jól megválogatni kivel jön össze az ember, nem párhónap után "beleszeretni".
2011. júl. 12. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!