Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Külső vagy belső a fontosabb?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Külső vagy belső a fontosabb?

Figyelt kérdés
2010. jún. 21. 13:00
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
17%

"figyu nekem volt 80kg-os szeplös barátnöm sokan gunyolták de olyan boldog voltam vele mint még senkivel de sajnos szörnyü véget ért"


Elérte a vágósúlyt és le kellett vágni?

2010. jún. 21. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
a 13:48-as vagyok és az utánam válaszolónak üzenem: meghalt egy autóbalesetben te idióta és én vezettem tudod egyáltalán milyen érzés ez?
2010. jún. 21. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

jó kérdés....

én pl a kettőt úgy összesítve próbálom nézni:D

de mondjuk egy bűnronda pasi lehet akármilyen kedves, akkor se járnék vele.. viszont ha egy iszonyatosan jóképű pasas lenne, szar belsővel, és járni akarna velem, akkor azért sztem megpróbálnám...:D

2010. jún. 21. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim válasza:
Nana... Külsőről sose ítélj meg senkit. Én egyszer tettem, de akkor megfogadtam, hogy soha többet nem fogom! Lehet nem jön be külsőre, de aranyos, mégsem fogsz vele járni. :) Szerencsére nekem ilyen problémáim nincsenek, a párom egy helyes izmos gyerek, ugye az sem az utolsó szempont. Belsőleg egy rettentő aranyos és kedves srác. Szóval a helyes pasik nem mindegyike bunkó és szívtelen. :)Viszont egy csúnyácska, egyáltalán nem helyes pasival nem járnék, úgyhogy nekem a külső és a belső is számít!:)
2010. jún. 25. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:
Én mindig először a külsőt veszem figyelembe. De nem ez a legfontosabb... Igazándiból a belső...
2010. jún. 26. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:
egyik se
2010. jún. 26. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Csak a belső számít.


Hasfelmetsző Jack

2010. jún. 26. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Mondok valami újat.A külső egyáltalán nem számít.Ha barátokat akarok szerezni,nem külső alapján kezdek el keresgélni.Bár ahogy a legtöbben szokták,(ami persze érthető)olyan férfit vagy nőt keresnek akik jól néznek ki,és persze,hogy ha meglátnak egy kevésbé szép embert,azzal valószínüleg nem is próbálkoznak.Na de várjunk csak!.Megszokott duma,de honnan tudod,hogy ha (ha nem is párkeresés céljából)de egyszerűen csak megismersz egy "csúnyácska" embert és összebarátkozol vele,később nem fog egy szoros lelki kapcsolat kialakulni köztetek és szerelem lesz belőle?És a végén rájössz,hogy "Nahát,nem az ideálom de beleszerettem".Egy kapcsolatot a lélek tart össze,nem a külső.Az ember megszületik egy testben,de nem ő választotta ezt a testet.A genetika így hozta össze.Ha valaki csúfol valakit a külseje miatt,annak egyszer észre kéne vennie,hogy nem ő tehet róla,hogy így született.Ha valaki szándékosan nem mos hajat és zsíros,akkor még meg is értem,hogy miért bántják.Egy anya a gyerekét sem a külsejéért szereti.Ha valaki rondának érzi magát és megpróbál szépen kinézni,az oké,de ha valaki nem próbál meg szép lenni mert nem érdekli,az is oké.Ki mondja meg,hogy muszáj szépnek lenni?Nem muszáj.Ha egy teremben ül egy gyönyörű lány és egy kevésbé szép,kapafogú,fogszabályzós,szódás szemüvegű,kócos hajú lány,mind a kettőhöz oda megyek és ismerkedni próbálok.Amikor valaki azt mondja,hogy "A külső nem olyan fontos",az csak félig mond igazat.Nem.A külső egyáltalán nem fontos.A külső csak egy doboz amibe a lelkünk van bezárva.
2010. nov. 20. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!