Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Külső vagy belső a fontosabb?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Külső vagy belső a fontosabb?

Figyelt kérdés
2010. jún. 21. 13:00
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
72%
A külső megfog a belső megtart! Természetesen fontos a külső,de a belső értékek fogják összekovácsolni az embereket.
2010. jún. 21. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
ahogy az első mondja
2010. jún. 21. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
68%
Mondanám amit mindenki, hogy a külső nem számít, csak a belső. De ez nem mindig igaz. Most például volt olyan barátom, aki külsőre álmaim hercege volt, a kék szemeiért a mai napig ölni tudnék, de közben elhanyagolt, hidegen viselkedett velem, nem tudta az érzéseit kifejezni meg ilyenek. És most olyannal vagyok együtt, aki belsőre olyan, akire mindenki azt mondaná, hogy tökéletes pasi, de külsőre egyáltalán nem az esetem, az előző barátom ellentéte. Mindent összevetve a kék szeműt jobban szeretem/szerettem. :(
2010. jún. 21. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Igen átérzem a dilemmát! Nekem is volt ilyen,hogy egy külsőre számomra ideál pasi amikro együtt voltunk nem törődött velem,és amikor lett egy ellentéte aki belsőre volt jó és külspre kevésbe őt még sem tudtam úgy megbecsülni és vágytam vissza...érdekes dolgok ezek
2010. jún. 21. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Úgy van, ahogy az először válaszoló mondja! Külső megfog a belső megtart.


Tolerancia kérdése az egész. Én nagyon toleráns vagyok, de inkább a testi dolgokat tudom jobban tolerálni. Nálam nem taszító 1 pár kiló fognivaló :P (meg ilyesmik)


Ha szeretem, akkor úgy is kívánom, hisz ha nem teccene akkor bele sem szeretnék :D

2010. jún. 21. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok, és single


F21

2010. jún. 21. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim válasza:
Mindkettő fontos, aki azt mondja, hogy nem az hazudik. Nyilván, ha a külseje nem tetszik, akkor nincs miről beszélni tovább, de a belső ugyanolyan fontos. Ma már inkább a külsőségek számítanak, de ha mást is akar az ember egy pár hetes kapcsolatnál, akkor a belső nagyon fontos. Milyen értékes az az ember... azt nem a külső fogja meghatározni (aranyláncot nem számolunk :D)
2010. jún. 21. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

És ha mondjuk nem csúnya meg de nem is annyira helyes, de a belsője jó?


Amugy köszönöm a válaszokat, várok még!:):D

2010. jún. 21. 13:15
 9/18 anonim ***** válasza:
Egy esélyt adhatsz neki szerintem! Aztán pár hét alatt kialakul mi lesz belőle!
2010. jún. 21. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
figyu nekem volt 80kg-os szeplös barátnöm sokan gunyolták de olyan boldog voltam vele mint még senkivel de sajnos szörnyü véget ért azóta is az ilyen lányok jönnek be mert öszintén szeretni egy szép nö nem biztos hogy tud de egy ilyen nö mindent megtesz érted és meghálálja a szeretetet
2010. jún. 21. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!