Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok szerintetek meg keresné...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok szerintetek meg keresnétek egy ilyen pasit?

Figyelt kérdés
Egy társkereső oldalon meg ismerkedtem egy lánnyal,aki annyit el árult magáról hogy egy olyan kapcsolatban volt ahol a párja sokat ivott és megalázta,1 éve szakítottak és örült is neki.A barátai is ellene fordultak Írta hogy pont akkor volt a legrosszabb lelki állapotban volt és akkor találtunk egymásra.5 hónapig msn-n beszélgettünk tudta hogy nem a szeretkezésre hajtok.2 hete nem volt fent sehol és semmit nem tudok róla.Majdnem hogy 1 utcában lakunk,tudom hogy nem szereti ha kuncsorognak utána.Személyes találkozó sajnos még nem volt,pedig írta hogy érik a találkozó.
2010. jún. 21. 12:58
 1/9 anonim ***** válasza:
33%
biztos, hogy nem véletlenül tűnt el. inkább ne interneten keresgélj, megbízhatatlan;)
2010. jún. 21. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
lehet hogy baja esett komolyan járj utána jobb félni mint megijedni ráadásul ha ezt teszed az egy nagyon nagy plusz pont lesz számára.
2010. jún. 21. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
A lényeg az hogy az illető is belement az alkoholba mikor együtt voltakhogy meg mentse a kapcsolatát, csak ezzel azt érte el hogy az anyja illetve a barát köre is ellene fordult.Úgy döntött hogy hazaköltözik hogy összeszedje magát,így regisztrált be a társkereső oldalra,és jöttem az életébe én.1 évig elzárta magát a külvilágtól.Írta is hogy nem felejt el,de nem merek kutakodni utána mert tudom hogy azzal csak rontok a helyzeten.Piszok rossz érzés a tétlenség és a tudatlanság .
2010. jún. 21. 15:26
 4/9 anonim ***** válasza:

rengeteg oka lehet, lehet elkelet utaznia, vagy kikapcsolták a netjét vagy bármi, ha ott lakik veled egy utcába akor talán lesd meg, csak nem szedi le a fejed

16L

2010. jún. 21. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Ma be jelentkezett :)Szerintem jó hogy nem kutakodtam utána azzal csak ártottam volna,csak nem merek rá írni.
2010. júl. 4. 15:36
 6/9 anonim ***** válasza:
lehet h csak egy kis időre volt szüksége, h rendezze a gondolatait.jó jel, h megint bejelentkezett.szerintem írj rá, nem fogja tolakodásnak venni,hiszen majdnem fél éve ismeritek egymást, bár csak virtuálisan...
2010. júl. 4. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Figyi már, ne haragudj, de ez annyira természetellenes, hogy ott vagytok egymástól egy köpésre, és mégis msn-en tartjátok a kapcsolatot. Ebben az esetben a gépek átvették a személyes kapcsolat szerepét. Nem természetes ez, hidd el, az egy dolog, hogy manapság majdnem mindenki ott csücsül a gép előtt éjt nappallá téve, sőt olyat is hallottam már, hogy 2 fiatal nem is találkozott, csak msn-en dumáltak, és msn-en beszélték meg, hogy akkor ők egy pár...

Nem erre voltál kíváncsi, tudom, csak azt akartam mondani, hogy mindenképp többet érne, ha kérnél tőle egy randit. Hívd el egy hosszú sétára, fagyizni, vagy ilyesmi. Hidd el megéri.

2010. júl. 4. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Tehát ha jól értelmezem egy utcában laktok és 5 hónapja msn-eztek. . . hm az igen. . .
2010. júl. 4. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi de tényleg a válaszokat,de mivel hogy ilyen kapcsolatban volt tisztában vagyok azzal hogy egy lány ettől nagyon össze tud törni, az én apám is sokat ivott,a saját anyám is majdnem tönkrement miatta és lehet hogy most bizalmatlan a másik nemmel.
2010. júl. 4. 17:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!